וול סטריט - בית ספר ללימוד אנגלית

לימודי אנגלית

חולמים לדבר אנגלית שוטפת? חולמים להתקדם בעבודה? להרוויח יותר? לפעול בביטחון עצמי גבוה יותר, אם כן? אז וול סטריט לימודי אנגלית תעזור לכם להגשים את החלום, ולראשונה בישראל הלימודים נערכים עם מורים מכל העולם ותלמידים מכל העולם!

וול סטריט לימודי אנגלית – בית הספר המתקדם והטוב בעולם ובישראל, המלמד בשיטה שזכתה בפרסים בינלאומיים, ובכיתה הדיגיטלית, היא מערכת הלמידה אונליין.  

צרו קשר למבחן רמה חינם ולקביעת מסלול לימודים.

לשיחת ייעוץ עם מומחה לימודים השאירו פרטים או התקשרו: 2044*  1

  עושים מבדק רמה

  המבדק נערך אונליין

  2

  קובעים תכנית לימוד

  התכנית ייעודית בהתאם לרמה באנגלית

  3

  מצטרפים להצלחה!

  לומדים עם מורים ותלמידים מכל העולם!

  אודות וולסטריט

  אנגלית אונליין

  וול סטריט ישראל, בית-הספר המוביל ללימודי אנגלית בעולם ובישראל. וול סטריט מכשירה מאות אלפי תלמידים בשנה ברחבי העולם בשיטת לימוד יחודית המתבססת על השיטה הטבעית של רכישת שפה חדשה. השיטה מבוססת על רכישת ותרגול השפה באמצעות שמיעה, דיבור, חזרתיות, דו-שיח, קריאה וכתיבה. אנחנו מלמדים אונליין – בכיתה הדיגיטלית, היא מערכת לימוד מהמתקדמות בעולם המאפשרת התקדמות יעילה ויסודית ברמות הידע באנגלית מכל מקום, עם תלמידים ומורים מכל העולם! 

   

  וול סטריט מסביב לעולם

  מבדק רמה אישי

  לשיחה עם יועץ לימודי אנגלית

  מבדק הרמה של וול סטריט קובע את רמת האנגלית האישית שלך, בסולם של 1 – ידע בסיסי באנגלית לבין 10 – רמת אנגלית כרמת שפת אם. תכנית הלימוד נקבעת בהתאם לרמה האישית שלך, כל תכני הלימוד הכתובים, הסרטים והתלמידים איתם תלמדו, כולם ברמת האנגלית שלך, כך שהיכולת לשינון ותרגול גדלה. מעכשיו, הכל בידיים שלכם!    ×
   ×

   עגלת קניות

   Call Now Button דילוג לתוכן