ספרים באנגלית למתחילים

Sep 23, 2021

ברוכים הבאים למועדון הקריאה של וולסטריט!

מחפשים ספרים באנגלית לילדים? רוצים לקבל המלצות על ספרים באנגלית למתחילים? מתלבטים לגבי ספר ללימוד אנגלית?
כאן תוכלו לקבל המלצות על ספרי קריאה באנגלית למתחילים וספרים למתקדמים ולבדוק לאיזו רמה הם מותאמים!


שם הספר: סיפורי נרניה - האריה, המכשפה וארון הבגדים
מחבר: ק.ס. לואיס
תקציר: כשארבעה ילדים נכנסים לארון עתיק, הם מגלים את ממלכת נרניה הקסומה - עולם מופלא והרפתקני. הספר מלא בדמויות מעניינות, מערכות יחסים ואפילו יש מפלצות!
רמת אנגלית: 4 ומעלה
המלצת המורים: הספר נכתב באופן מרתק וקליל, ומתאים מאוד לתלמידי אנגלית למתחילים. הדמויות והעולם הקסום של הספר מעוררים תחושת יצירתיות ומאפשרים לקוראים להתרפק על עולם חדש ומרתק. מומלץ מאוד למי שרוצה להתחיל לקרוא באנגלית.


שם הספר: ספר הג'ונגל
מחבר: רודיארד קיפלינג
תקציר: ספר קלאסי ומפורסם אודות מסעותיו של ילד יתום בג'ונגל ההודי. בספר המרתק תקראו על מפגשים עם שלל חיות נחמדות ונחמדות פחות, חברויות אמת, סיפורי גבורה מעוררי השראה ועוד!
רמת אנגלית: 5 ומעלה
המלצת המורים: הספר עשוי להיות מאתגר מעט וקצת יותר מורכב מספרים אחרים בסגנון, אבל הוא מספק תרגול נפלא לכל מי שרוצה לשפר את המיומנות שלו בשפה האנגלית


שם הספר: 1984
מחבר: ג'ורג' אורוול
תקציר: הספר מתאר עולם עתידני בו הממשלה שולטת בכל תחומי החיים ומאלצת את האזרחים לחיות חיים נטולי חירות. הספר מתמקד בווינסטון סמית' ובמאבקו על חשיפת האמת.
רמת אנגלית: 6 ומעלה
המלצת המורים: זהו ספר קלאסי ומרתק, אך קשה מעט. השפה והתוכן מורכבים ודורשים עיון והבנה מעמיקה של הטקסט. הספר אינו מומלץ למתחילים בשפה האנגלית - אך כן עשוי להתאים למי שכבר יש לו ניסיון ומכיר את מבני השפה הבסיסיים.


שם הספר: גטסבי הגדול
מחבר: פרנסיס סקוט פיצג'רלד
תקציר: הספר מתאר את חייו של גטסבי, מיליארדר צעיר ומסתורי בניו יורק, שמנסה להגשים את החלום האמריקאי. גטסבי מתיישב בפרבר ומנסה להשתלב בסביבתו, שמצידה סוגדת לעושר אך מתנכרת למי שמבקש להיטמע בתוכה.
רמת אנגלית: 5 ומעלה
המלצת המורים: ספר אינטליגנטי שיכול להעשיר את הידע והשפה. הספר מעמיד בפני הקורא אתגר בדמות פיענוח עולם התוכן העשיר והמורכב שלו וחשיפת רבדים עמוקים החבויים בפנים.