אישה מול מחשב

שיטת וולסטריט - מעל 50 שנות הצלחה

לאפל יש את האייפון, לטסלה את הרכב החשמלי ולוולסטריט יש את שיטת לימוד האנגלית המפורסמת בעולם!
אז מה הופך אותנו לכל כך טובים? ובכן, סוד ההצלחה של וולסטריט אנגלית טמון בשיטת הלימוד הייחודית והמוכחת שפיתחנו במשך למעלה מ-50 שנה. השיטה מבוססת על מתודה טבעית ללימוד דיבור ומדמה את האופן שבו ילדים רוכשים את שפת האם שלהם: שמיעה, דיבור, חזרתיות, דו-שיח, קריאה וכתיבה. את המתודה הזו אנו משלבים ומיישמים על סיטואציות שלקוחות מן החיים האמיתיים, וזאת כדי לעזור לכם להבין את השפה גם בהקשרים יומיומיים, ולא רק ברמה התיאורטית.

חוברות, אפליקציות או שיעורים פרטיים - לא משנה איך למדתם אנגלית עד היום, עם השיטה המוכחת שלנו כל אחד יכול להצליח ללא תלות בחוויות הלימוד הקודמות שלו!

שמיעה ודיבור

מי אמר שאי אפשר ליהנות וללמוד? בוולסטריט רוכשים אנגלית מצפייה בסדרת טלוויזיה קומית מקורית - פשוט מתחברים למערכת המולטימדיה שלנו, בוחרים פרק ומתחילים לצפות!
בתום הצפייה יחכו לכם שיעורים מעשיים עם דיונים על הפרק בו צפיתם, לצד תרגילים אינטראקטיביים שיעזרו לכם לשנן את מה שלמדתם ולצבור ביטחון עצמי.

גבר מול מחשב עם אוזניות

חזרתיות ודו-שיח

תרגול הוא הדרך הוודאית לצבור ביטחון בדיבור באנגלית!
בדיוק לשם כך בנינו מערכת ממוחשבת אוטומטית לזיהוי הדיבור שלכם, שתדע לתקן ולכוון אתכם תוך כדי תנועה ובזמן אמת. לצד זאת, שיעורי תרגול אונליין עם מורים בינלאומיים מנוסים דוברי אנגלית שפת אם בכיתות קטנות של עד ארבעה תלמידים יחכו לכם מדי שבוע. לנו בוולסטריט חשוב שתרגישו בנוח לנסות ולטעות, עד שתגיעו לרמת האנגלית שתמיד חלמתם עליה.

אישה מול מחשב

קריאה וכתיבה

בוולסטריט יעמוד לרשותכם מערך שלם של מורים ומדריכים ברמה הגבוהה ביותר. המורים המלווים שלנו יעקבו אחר ההתקדמות שלכם ביחס למטרות שהצבתם וישלבו תכני לימוד נוספים ומעמיקים יותר על פי צורך: חומרי קריאה נוספים, תרגילי כתיבה ומפגשי תרגול אישיים עם עוד תלמידים. אנחנו כאן כדי לדאוג שתלמדו את השפה האנגלית - פעם אחת ולתמיד!

אישה מחזיקה טאבלט

ללמוד בקצב וברמה שמתאימים רק לכם

איך נדע להתאים את חווית הלמידה במיוחד עבורכם? זה פשוט: בשלב הראשון תעברו מבחן רמה שיקבע לאיזו מבין 20 רמות האנגלית שלנו אתם מתאימים. לאחר מכן, נשבץ אתכם בקבוצת לימוד המורכבת מתלמידים אחרים שנמצאים בדיוק ברמה זו.
בשלב הבא נגבש עבורכם תכנית למידה המותאמת לאילוצי הלו"ז ולאורח החיים שלכם. המורים הבינלאומיים של וולסטריט זמינים עבורכם 21 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע, בעוד שהמורים המלווים שלנו יעניק לכם ליווי צמוד בשפה העברית.

לסיכום: עם שיטת הלימוד של בית ספר וולסטריט, לצד הליווי הפרסונלי שהקורס מעניק - אנו מתחייבים שתגיעו לרמת האנגלית שתמיד רציתם!

 

שני אנשים מדברים

קורס אנגלית בסטנדרט עולמי

וול סטריט מציעה 20 רמות אנגלית - החל מהבסיס למתחילים ועד ללימודים מתקדמים לדוברי אנגלית. הקורס שלנו מותאם למסגרת ההתייחסות האירופית המשותפת לשפות (CEFR), כך שהתלמידים שלנו יודעים בכל רגע נתון איפה הם עומדים על סמך סטנדרטים בינלאומיים. רמות הלימוד - A1, A2, B1, B2 ו- C1 - מעריכות את כישורי האנגלית שלכם, כולל כתיבה, האזנה, דיבור, קריאה ותקשורת מדוברת.

A1

A2

B1

B2

C1

A1

מקביל לרמות 3-5 בוול סטריט.

רמה המתארת שימוש בסיסי באנגלית בחיי היום-יום. רמה זו מתאימה למי שיכולים לנהל שיחה פשוטה עם אנשים שמדברים לאט ובשפה פשוטה, אך לא לשלוט באנגלית כדי לעבוד או ללמוד.

השיטה של וולסטריט באמת כל כך יעילה? שאלנו את תלמידינו לשעבר: