Advanced English students

מביאים תוצאות לתלמידים מאז 1972

מלהיבה, אפקטיבית, מוכחת וללא תחרות. חווית לימוד האנגלית שלנו עזרה למיליוני אנשים להשיג תוצאות מצוינות, בתנאים שלהם.

כדי להביא אותך רחוק יותר, אנחנו הולכים בעצמנו רחוק יותר – תמיד שואפים לחדש וליצור דרכים חדשות להפוך את הלמידה למהנה, גמישה ויעילה. ספרו לנו מהן השאיפות שלכם ואנחנו כבר נדאג להביא אותך לשם.

נבנה להיות הטוב ביותר, על ידי הטובים ביותר

לפרטים נוספים

התקדמות מובטחת

אם תפעלו לפי השיטה שלנו, תתקדם ותצליח - באחריות. אנו נותנים לכם מערכות למידה מתוחכמות, תמיכה מותאמת אישית ותוכניות לימוד המותאמות לסטנדרטים גלובליים. 

התאמה אישית

אנו מתאימים את הקורס שלנו לרמה, לוח הזמנים והמטרות שלכם. תוכלו ללמוד מתי שתרצו, איפה שתרצו, בדיוק ברמה שלכם - בין אם אתם מתחילים בבסיס ובין אם אתם ברמת מתקדמים גבוהה. 

מורים מקצועיים

מורים מוסמכים לשפה האנגלית ילוו אתכם לאורך כל הדרך, יתמכו, יאתגרו ויבטיחו לכם התקדמות והצלחה. 

ליווי אישי ותמיכה

אצלנו תקבלו מורה מלווה אישי מסור שיהיה שם לרשותכם בכל פעם שתצטרכו עזרה, תמיכה או מוטיבציה. עם וולסטריט אתם אף פעם לא לבד.

זמינות מלאה

בוול סטריט, תוכלו להצטרך לשיעורים לייב בזמן שמתאים לכם, באופן שמתאים לכם, 21 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע. בנוסף, מערכת הלומדה המתקדמת שלנו זמינה עבורכם מכל מקום ובכל שעה. הכל בתנאים שלך.

כלים מתקדמים

חוויית הלמידה המתקדמת והמשולבת שלנו היא זוכת פרסים, ומאפשרת לכם ללמוד, לתרגל ולדבר אנגלית עם סדרת טלויזיה מהנה, תרגילים אינטראקטיביים עם זיהוי דיבור אוטומטי ותמיכה אחד על אחד לאורך כל הדרך. 

למעלה מ-50 שנים של ניסיון

בוול סטריט, אנחנו לא נלמד אתכם רק כדי לצאת ידי חובה. אנחנו נלמד אתכם בשביל להגיע יחד איתכם לעתיד שאתם מבקשים לעצמכם, ליעדים ולתקוות שלכם. בקורס שלנו תוכלו להוציא מעצמכם את המקסימום ולהגיע לקריירה, הלימודים וההזדמנויות שאתם שואפים להם.

במשך למעלה מ-50 שנים, הצוות שלנו עזר ליותר מ-3 מיליון אנשים ללמוד אנגלית. אנחנו מגיעים לתוצאות כי אנחנו מפוקסים על המטרה ומשקיעים את כל מה שיש לנו בטכניקות למידה, חשיבה קדימה וטכנולוגיה מתקדמת. 

וול סטריט בישראל:

קיימת משנות ה- 90, כחלק מחברת השכלה שכללה את וול סטריט, קידום ולחמן. בעיצומה של תקופת הקורונה, שונה המוצר הבינלאומי למוצר המאפשר למידה מרחוק בלא צורך בסניף לימודים פיזי. כיום פועלת וולסטריט בישראל במסגרת חברת אומיאת בע״מ (ח״פ 516313988) שהינה בעלת הזיכיון הבלעדי ללימודי אנגלית בישראל מטעם וולסטריט העולמית.

ללמוד אנגלית בשיטה הטובה בעולם

שיטת הלימוד שלנו זכתה במגוון פרסים לאורך השנים, הנה כמה מהם:

לבלוג ההעשרה שלנו

מוצר ושירות

פרסים בינלאומיים:

  • סדרת החינוך הדיגיטלי הטובה ביותר, Impact Award from the Internet Marketing Association
  • פלטפורמת החינוך של השנה, Asia Education Investor Awards (2019)

 

רשת גלובלית

  • צרפת: וולסטריט נבחרה כחברת לימוד השפה הטובה ביותר בצרפת בסקר שנערך על ידי Le Point בשיתוף עם Statista.
  • פורטוגל: וולסטריט זכתה בפרס חמשת הכוכבים (Prémo Cinco Estrelas): פרס עצמאי שניתן על ידי Cinco Estrelas, סוכנות מחקר צרכנית פורטוגזית.

 

תעודות הסמכה

  • השיטה של וולסטריט אנגלית קיבלה תו תקן ISO 9001 ע״י Det Norske Veritas (DNV), גוף הסמכה עצמאי מן המובילים בעולם.
  • אנו בין בתי הספר הבודדים בעולם שעברו בהצלחה את תהליך הביקורת המדוקדק והיסודי להשגת הסמכת ISO.

 

לעבוד בוול סטריט אנגלית

מחפשים הזדמנות לקחת את הקריירה שלך רחוק יותר? אנחנו תמיד מחפשים מורים מוסמכים לאנגלית - כמו גם יועצי קורסים ומאמנים אישיים. 

נשמע לך מעניין? נשמח לשמוע ממך!

Wall Street English Teacher

מה התלמידים שלנו אומרים עלינו?