אישה לומדת מול מחשב

לימוד אנגלית

טיול? קידום בעבודה? רילוקיישן? כל אחד והסיבה שלו ללמוד אנגלית - אבל יש דבר אחד שמאחד את כולם והוא הרצון להשיג תוצאות משמעותיות כדי לשדרג את רמת האנגלית. בתור בית הספר המוביל ללימודי אנגלית בישראל ובעולם אנו יכולים להבטיח לכם שהגעתם למקום הנכון :)

הקורס של וולסטריט הוא קורס האנגלית הטוב והמתקדם בעולם - אצלנו תחכה לכם שיטת לימוד ייחודית, מוכחת וזוכת פרסים שפיתחנו במשך למעלה מ-50 שנה המבטיחה הצלחה ודאית בשיפור רמת האנגלית. אם לא די בכך, לימוד אנגלית בוולסטריט כולל שיעורי אונליין גמישים בלייב, 21 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע, עם מורים בינלאומיים מנוסים דוברי אנגלית שפת אם, לצד ליווי צמוד של מדריך אישי - והכל על מנת שתגיעו לרמת האנגלית שתמיד רציתם!

האם אנגלית נחשבת לשפה קשה ללמידה?

באופן כללי, ללמוד שפה חדשה זה אף פעם לא עסק קל מדי. אך אם כבר בוחרים בשפה שנייה, אנגלית נחשבת לקלה יותר ללמידה משפות רבות אחרות! רכזנו עבורכם בבלוג שלנו סדרת מאמרים, המלצות וטיפים שיעזרו לכם בלימוד אנגלית ובבחירת מסלול הלימודים המתאים ביותר עבורכם.

בחור מול מחשב

האם אפשר ללמוד אנגלית מצפייה בטלוויזיה?

מכורים לבינג'? לא תאמינו כמה אפשר ללמוד מסדרת טלוויזיה!
בוולסטריט תרכשו אנגלית מצפייה בסדרה קומית מקורית שהפקנו במיוחד עבורכם. 

בחורה צופה בטלויזיה

האם 'בזבזתי' את הזמן בלימודי אנגלית בתיכון?

חד משמעית - לא! בבית הספר למדתם לקרוא ולכתוב באנגלית, וגם לדקלם את כל הבניינים והזמנים שבשפה. אלו דברים חשובים וטוב שלמדתם אותם. אולם, הבעיה העיקרית של רובנו היא הביטחון והידע הדרושים בשביל לפתוח את הפה ופשוט להתחיל לדבר - ואת זה בדיוק אנחנו בוולסטריט באים לפתור. 

 

 

תלמידה מחזיקה טאבלט

מה מיוחד בשיטה של וולסטריט?

לאפל יש את האייפון, לטסלה את הרכב החשמלי ולוולסטריט יש את שיטת לימוד האנגלית המפורסמת בעולם! השיטה הייחודית, שפותחה למעלה מ-50 שנה ומבוססת על מתודה טבעית ללימוד דיבור  - מדמה את האופן שבו ילדים רוכשים את שפת האם שלהם: שמיעה, דיבור, חזרתיות, דו-שיח, קריאה וכתיבה.

מסך מחשב עם זום

האם לימודי אונליין עדיפים על שיעורים בכיתה?

אנחנו לא באים להחליט עבורכם, אבל רק נציין שכל מה שהפך את הקורס שלנו למבוקש בעולם (השיטה המפורסמת, ליווי האישי, התוצאות המוכחות ועוד) זמין עבורכם באונליין  - בכל זמן שרק תחפצו (21 שעות ביום, שבעה ימים בשבוע). כך תפיקו את המירב בלימודי קורס אנגלית אונליין.

מורה ולוח

מה הבוגרים שלנו חושבים עלינו?

אנחנו יכולים לכתוב פה על עשרות אלפי בוגרי וולסטריט מרחבי העולם שמדברים היום באנגלית בטבעיות, או על אלפי הבוגרים שהצליחו להתברג למשרות לואו והיי טק נחשקות במשק. אנחנו יכולים גם לספר לכם על כל אלו שלמדו אצלנו אנגלית ובעקבות זה סוף סוף יצאו לטיול חובק עולם כמו שתמיד חלמו… אבל לדעתנו עדיף פשוט לתת להם את הבמה :)

תלמידים עומדים ומדברים