english coursesקורס אנגלית עסקית

קורס אנגלית עסקית

היום זה כבר ברור: במרכז כל השינויים והפיתוחים הטכנולוגיים נמצאת השפה המדוברת השכיחה בעולם – אנגלית. אתם עדיין חוששים שעולמות ההיי טק והלואו טק מתקדמים בקצב מסחרר בעוד שאתם נשארים מאחורה? אתם עדיין מתקשים בהגייה נכונה של מילים באנגלית? בהבעת דעה או עמדה? בניהול מו״מ? בסמולטוק? בכתיבת מצגת או מייל רשמי? בדיוק לשם כך הקמנו קורס אנגלית עסקית בוולסטריט!

מה כולל הקורס?
  • שיטת לימוד מוכחת.
  • מורים בינלאומיים מנוסים, שיעורים בלייב - 21 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
  • אוצר מילים אנגלית עסקית ותכנים עסקיים מגוונים המשולבים במסגרת הקורס.
  • תרגול שטף דיבור ללא הגבלה והשתתפות בסדנאות העסקיות שלנו – BizTalk.
  • תעודת אחריות - לא התקדמת, לא שילמת.
לקבלת הצעה מותאמת אישית
אישה מחייכת

קורס אנגלית עסקית הטוב בעולם לקרייריסטים

הקורס של וולסטריט הוא קורס אנגלית עסקית הטוב והמתקדם בעולם. מה הופך אותו לכזה? שיטת לימוד ייחודית, מוכחת וזוכת פרסים שפיתחנו למעלה מ-50 שנה המבטיחה הצלחה ודאית בתהליך שיפור האנגלית. כשלומדים עם וולסטריט, נהנים מכל מה שהפך את קורס האנגלית המפורסם שלנו לטוב והמתקדם בעולם:

1

שיטת לימוד

למידה באמצעות השיטה הטבעית של וולסטריט לרכישת שפה: שמיעה, דיבור, חזרתיות, דו-שיח, קריאה וכתיבה.

2

חלוקה ל-20 רמות

מבדק רמה שיקבע לאיזו מבין 20 רמות האנגלית שלנו אתם מתאימים.

3

יחס אישי

כיתות אונליין קטנות ואינטימיות - עד 4 סטודנטים בשיעור (אפשרות לאחד על אחד בתוספת תשלום). שיבוץ בכיתה הומוגנית בה כל יתר הסטודנטים נמצאים בדיוק ברמתכם.

4

תכנית אישית

תוכנית התקדמות אישית על פי הרמה שלכם והיעדים שהצבתם.

5

חומר לימודי מגוון ומהנה

כל חומרי הלימוד והשיעורים מסונכרנים, הופקו במיוחד ללימוד אנגלית עסקית ומותאמים לרמה המדויקת בה נמצא הסטודנט בכל שלב

6

מורה מלווה

מורים אישיים שיעניק לכם ליווי פרסונלי, עזרה ודחיפה קדימה לכל אורך הדרך.

7

אחריות מלאה

תעודת אחריות - לא הגעתם ליעד שהצבתם? כספכם יוחזר לכם!

8

תו תקן

היחידים בישראל עם תו תקן בינלאומי ISO 9001 לאיכות לימודי אנגלית.

אנגלית עסקית שתזניק לכם את הקריירה

ChatGPT, Ai Art Generator, Cryptocurrency, Augmented Reality, Neuralink, Blockchain. אם זיהיתם את אחת מן המילים הללו, סימן שכבר שמעתם על המהפכה הטכנולוגית בזירה העסקית והדיגיטלית.
לעולם העסקים יש אוצר מילים ייחודי משלו. לימודי אנגלית עסקית כוללת מונחים מקצועיים רבים, שגם דוברי אנגלית ברמה גבוהה אינם תמיד בקיאים בהם. 

קורס אנגלית עסקית של וולסטריט מתמקד בשיפור מיומנויות ההקשבה והדיבור והוא אידיאלי למי שהקריירה שלו מחייבת ממשק עם השפה האנגלית:

  • תרגול יכולת השיח באנגלית בהקשרים עסקיים ושיחות עבודה עם לקוחות גלובליים
  • שיפור אוצר המילים העסקי, עם דגש על מושגי המפתח מהתחום.
  • סדנאות BizTalk עם דגש על יכולות הבנה וכתיבה של מיילים, מכתבים, שיחות מסדרון, פגישות עסקיות, ראיונות עבודה, כתיבת מסמכים מקצועיים ועוד!

איש בטלפון מחזיק מחברת

קורס האנגלית שנבנה במיוחד עבורכם

אנחנו יודעים שהלו"ז שלכם עמוס ומאתגר, לכן בנינו קורס אנגלית עסקית שמתאים לתנאים שלכם בדיוק. לפני תחילת הקורס תעברו מבחן רמה שיקבע לאיזו מבין 20 רמות האנגלית שלנו אתם מתאימים; דבר זה יאפשר לנו לחסוך לכם זמן יקר כשנשבץ אתכם בקבוצת הלימוד המורכבת מאנשים שנמצאים בדיוק ברמה זו! לצד זאת, נגבש עבורכם תכנית למידה המותאמת לאילוצי העבודה ולאורח החיים שלכם. המורים הבינלאומיים של וולסטריט זמינים עבורכם 21 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע, בעוד שהמורים המלווים שלנו יעניק לכם ליווי צמוד בשפה העברית עד שתגיעו לרמת האנגלית המבוקשת.

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

אישה מול מחשב

תו תקן בינלאומי

מגישים קורות חיים למשרה חדשה? נרשמים ללימודים גבוהים? שוקלים רילוקיישן מקצועי? אם למדתם אצלנו - אתם מכוסים. וולסטריט היא החברה היחידה בישראל בעלת התקן הבינלאומי ISO 9001 לאיכות לימודי אנגלית.

איש מול מחשב

הצטרפו לאלפי בוגרי הקורס שלנו

לא משנה אם אתם פרילאנסרים, שכירים או מנהלים בכירים ובעלי חברה, לימודי אנגלית עסקית שלנו ישדרג את האנגלית שלכם בוודאות. רק תראו מה היה לאורי סלע, בעלי "עולם המים", להגיד על הקורס שלנו:

קורס אנגלית עסקית בסטנדרט עולמי

וול סטריט מציעה 20 רמות אנגלית - החל מהבסיס למתחילים ועד ללימודים מתקדמים לדוברי אנגלית. הקורס שלנו מותאם למסגרת ההתייחסות האירופית המשותפת לשפות (CEFR), כך שהתלמידים שלנו יודעים בכל רגע נתון איפה הם עומדים על סמך סטנדרטים בינלאומיים. רמות הלימוד - A1, A2, B1, B2 ו- C1 - מעריכות את כישורי האנגלית שלכם, כולל כתיבה, האזנה, דיבור, קריאה ותקשורת מדוברת.

A1

A2

B1

B2

C1

A1

מקביל לרמות 3-5 בוול סטריט.

רמה המתארת שימוש בסיסי באנגלית בחיי היום-יום. רמה זו מתאימה למי שיכולים לנהל שיחה פשוטה עם אנשים שמדברים לאט ובשפה פשוטה, אך לא לשלוט באנגלית כדי לעבוד או ללמוד.