קורס אנגלית

דף הבית » קורס אנגלית

קורס האנגלית של וול סטריט הוא הקורס הטוב והמתקדם בעולם. קורסי אנגלית בוול סטריט מתחלקים ל-20 רמות לימוד שונות – החל מרמת המתחילים הכוללת קורס אנגלית שמיועד להיכרות ראשונית עם השפה האנגלית וכלה בקורס אנגלית למתקדמים בו מעמיקים הסטודנטים את הידע שלהם בשפה ומעשירים אותה. עוד בטרם תחילת הקורס נקבעת רמת האנגלית של התלמיד ומותאם לו מסלול לימודים אישי – על ידי מבדק רמה.

 סרגל הרמות של וול סטריט

לימוד אנגלית סרגל רמות

קורס אנגלית בבית ספר לאנגלית וול סטריט נלמד בשיטה ייחודית המתבססת על השיטה הטבעית של לימוד שפה חדשה: שמיעה, התבטאות, תיקון ההתבטאות וחוזר חלילה.. זה מתחיל בשפה, מדברים רק אנגלית, אפילו פקידת הקבלה. בלימוד האישי ובשיעורים המתבצעים בקבוצות קטנות, כולם מדברים זה עם זה אך ורק באנגלית.

בוול סטריט נפתח קורס בממוצע אחת לשעה, כי אתה קובע את מועד פתיחת הקורס. שיטת הלימוד היא כזו שניתן לתרגל וללמוד לא רק בכיתה הדיגיטלית שלנו, בשיטת לימוד אונליין, אלא גם בסניף תל אביב (בתקופת הקורונה הסניף שפתוח ומקבל קהל מכל הארץ) גם בבית או אפילו בטיול. בכך אתם נהנים מגמישות מוחלטת המותאמת לאורך חייך.

קורס האנגלית של וול סטריט הוא בית הספר היחידי שמתחייב בכתב: במידה ולא הגעת לרמת האנגלית הרצויה לך – כספך יוחזר!

קורסי האנגלית שלנו:

קורס ABC

קורס אנגלית למתחילים מתמקד בהיכרות הבסיסית ביותר עם השפה האנגלית: הכרת האותיות, תרגול בסיסי של מיומנויות הכתיבה והקריאה ועוד….

קרא עוד >>

 

אנגלית מותאמת אישית – קורס בשיטת NSE של וולסטריט

קורס אנגלית מותאם לרמה האישית שלך, המתמקד בשיפור מיומנויות הדיבור, הקריאה והכתיבה במגוון נושאים רחב. הקורס שם דגש על הרחבת אוצר המילים בתחומים שונים, חידוד מיומנויות הקריאה והכתיבה ועוד. 

קרא עוד >>

 

קורס אנגלית עסקית מותאם

קורס מותאם אישית לצרכי הארגון והעובד בארגון או לעצמאים המעוניינים לקדם את עצמם לשלב הבא בקריירה. בקורס העסקי תוכלו להמתקצע באוצר מילים ממוקד לתחום שלכם ולהשתפר ברמת האנגלית בהתאם לדרישה וללו"ז שלכם.  

קרא עוד >>

 

לימודי אנגלית עסקית 

לימודי אנגלית עסקית – הקורס מקנה מיומנויות בשימוש חופשי בשפה האנגלית לצד התמקדות והתנסות מעשית במגוון תחומים- כתיבת מיילים, הכנת פרזנטציות והצגתן, אוצר מילים עסקי ועוד. 

קרא עוד >>

 

לימודי אנגלית 

לימודי אנגלית המבוססים על השיטה הטבעית: שמיעה, התבטאות, תיקון מבטא, תרגול חוזר, בדיוק כפי שתינוקות וילדים לומדים את השפה החדשה. שיטה זוה הוכחה כשיטה המוצלחת ביותר בעולם ללימודי אנגלית.קורס אנגלית English Unlimited. 

קרא עוד >>

 

לימודי אנגלית לילדים – Junior

קורסי אנגלית לילדים בשיטה ייחודית הכוללת פעילות תוכן מהנה וחוויתית עבור הילדים המשלבת שיטת לימוד רב-חושית הכוללת לימוד פורנטלי, משחקים, בישול, צפייה בסרטים, קריאה בספרים ועוד

קרא עוד >>

 

לימודי אנגלית לבני נוער 

לימוד אנגלית לבני נוער בשיטה ייחודית המכוונת להצלחה בלימודים, בעתיד לקריירה או סתם בשביל טיולים ברחבי העולם. הירשמו עוד היום כדי להבטיח את עתידכם. 

קרא עוד >>

 

מבחן רמה באנגלית

לא בטוח איזה קורס אנגלית מתאים לך? קח כמה דקות מזמנך וגש למבחן רמה קצר באנגלית הניתן חינם באתר. לפי תוצאות המבחן יתאימו לך היועצים של Wall Street קורס במיוחד לרמתך, פשוט היכנס לבחן את עצמך באנגלית >> 

קרא עוד >>

 
 
סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Call Now Button דילוג לתוכן