*2044

2,000 ש"ח הנחה

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


מצגת באנגלית

הצגת מצגת הנה חלק שכיח ובלתי נפרד מפגישות עסקיות, כך מציג העסק את יכולותיו בפני לקוח חדש או בפני קהל לקוחות פוטנציאלים. הכנס מצגת היא לא עניין של מה בכך, ובטח כשמדובר במצגת באנגלית.

כפי שאמרנו - פרזנטציה משמשת לרוב ככלי שכנוע למכירה או התנעת תהליכים עסקיים, וללא ידע בבניית מצגת מקצועית בשפה האנגלית והצגתה בצורה שוטפת ומקצועית, קל ליפול לבורות של חוסר בהירות, בלבול, והכי גרוע - מסר מהוסס או סותר.

Wall Street מזמין אותך להצטרף לקורס ייחודי - אנגלית עסקית לבניית מצגת

אנחנו בוול סטריט יודעים שבתור בית הספר המוביל בארץ ללימודי אנגלית האחריות היא שלנו ללמד אתכם כל מה שתצטרכו בכדי להשתמש בשפה האנגלית בעולם העסקים, ולכן החלטנו לפתוח קורס מיוחד לבניית מצגות באנגלית. הקורס שלנו יאפשר לך ללמוד כיצד לבנות מצגת טובה, כיצד להציג את עצמכם, את המוצר שלכם ואת העסק שלכם בצורה משכנעת ובעיקר – איך לבצע זאת באנגלית.

במקביל, יוכלו המשתתפים להכיר ולתרגל את עולם המושגים והביטויים העסקיים שישמש אותם בכל מצגת. לביטויים רבים יש רלוונטיות מיוחדת למצגות, ביטויים המשמשים להצגת נתונים עסקיים וכיו"ב. בכל קורס אנגלית עסקית להכנת מצגת יתקיים תרגול וכל משתתף יתנסה בהעברת מצגת באנגלית, תוך שימוש בכלים החדשים שרכש.

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון,
SMS ודואר אלקטרוני
X