השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


איך ללמוד אנגלית

מילון אנגלית

בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.

איך ללמוד אנגלית בדרך המהירה והנכונה?

תתחילו לחשוב באנגלית - תראו ערוצי טלוויזיה באנגלית, קראו מאמרים בתחומים שבהם אתם מתעניינים ורלוונטים עבורכם, תנסו להשתמש בדוברי אנגלית בתור דוברי שפת אם על מנת לייצר דו שיח ברמה גבוהה, הקפידו להשתמש במילון באנגלית על מנת להגדיל את אוצר המילים, וכתבו בפורומים ובבלוגים על מנת לשפר את הדקדוק ואת שגיאות הכתיב.

תוכלו גם לימוד אנגלית באינטרנט, כיום הרשת האינטרנט מציעה פלטפורמות תרגול רבות על ידי משחקים, קטעי קריאה קצרים ועוד אפשרויות אינטראקטיביות דרכן תוכלו לשפר את השפה האנגלית במהירות ובכיף.

כל הדברים האלה יכולים לסייע לכם מאוד כאשר אתם צריכים ללמוד אנגלית מהר, וכמובן שקורס אנגלית מקצועי ממוקד ובהתאם לצרכים שלכם יכול לקדם אותכם מאוד למטרה – אנגלית שוטפת.

צפו בסרטון של נוגה, שלמדה בוול סטריט ושיפרה את האנגלית במהרה

מתי צריך ללמוד אנגלית מהר?

קודם כל חשוב להבין את סוג האנגלית שבה אתם מעוניינים להשתמש, האם הכוונה לאנגלית בריטית או שמא אנגלית אמריקאית או אפילו אנגלית אוסטרלית, ומה הצורך בלימוד האנגלית: טיול לחו"ל, פגישה עסקית או מבחן חשוב.

בהתאם לצורך יש למקד את שיטת לימוד האנגלית והכלים שבהם ניתן להשתמש ולהעזר על מנת ללמוד אנגלית מהר, וכמה שיותר בקלות. במקרה והצורך הוא טיול לחו"ל למשל, יש ללמוד בהתאם - לשים דגש על דו שיח, על דיבור והקשבה של אנגלית ופחות על כתיבה ודקדוק. כאשר אתם מטיילים אתם יכולים להרשות לעצמכם קצת יותר חופשיות עם השפה, וטעויות מינוריות בדקדוק בדרך כלל לא יפריעו לכם.

עם זאת, כאשר אתם מתכוננים למבחן באנגלית, אם בלימודים או לקראתם, הדגש צריך להנתן בעיקר על אופן הכתיבה, אוצר מילים ודקדוק. כל טעות של איפה שצריך להיות יכולה לתת משמעות שונה למילה שרשמתם ולפגוע בציון שלכם.

כאשר אתם לפני פגישה עסקית או ראיון עבודה באנגלית, חשוב גם לעבור על אוצר המילים, על התנהלות שיחה באנגלית, מבטא, ועל שימוש במילים מקצועיות שרלוונטיות לתחום.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

 

X