לימוד אנגלית

דף הבית » לימוד אנגלית

לימוד אנגלית הוא תחום שעבר הרבה שינויים בשנים האחרונות. הימים שבהם ישבנו מול לוח ירוק עם גיר וספוג עברו מן העולם. שיטות לימוד אנגלית מסורתיות כמו אלה שליוו את מערכת החינוך במשך שנים מתחילות להיעלם, ואותן מחליפות שיטות חדשות העושות שימוש בכלים טכנולוגיים כמו רשת האינטרנט. גם וול סטריט מתאימה את תוכנית הלימוד שלה לשינויים אלה, ומשלבת בין למידה באמצעות מולטימדיה לבין למידה במסגרת כיתתית. השילוב של לימוד אנגלית עצמאי לצד לימוד בקבוצות לימוד קטנות ובליווי English Leader –  יוצרים חוויית לימוד כוללת ואפקטיבית יותר.

וול סטריט, בית הספר לאנגלית הגדול והמוביל בישראל, פועל כל הזמן על שיפור שיטות הלימוד והתאמתן  לתלמיד הישראלי, לצרכים שלו ולמטרות שלו בלימוד השפה האנגלית. קורסי האנגלית בוול סטריט בנויים מ-20 רמות לימוד אנגלית שונות, כך שכל תלמיד יכול למצוא את הקורס המתאים לו ולהתקדם בקצב שלו. אתם רוצים לטוס לעבוד בחו"ל? אתם צריכים אנגלית בצורה יומיומית? רוצים לשפר את האנגלית לקראת טיול בחו"ל או בשביל קרוב משפחה שבא לבקר? לכל אחד יש צורך אחר באנגלית, ובוול סטריט מתאימים את הקורס לצורך וליכולות שלכם.

איך לומדים שפה נוספת

אם אי פעם תהיתם האם אתם טובים בשפות, או האם מבוגרים מסוגלים בכלל ללמוד שפה נוספת, הסירו דאגה מליבכם: כבר עשיתם זאת פעם אחת, ובהצלחה יתרה. כן, ניחשתם נכון: אנחנו מתכוונים לשפה הראשונה שרכשתם כילדים; שפת האם שלכם. 

קרא עוד >>

החשיבות של תכני וידאו בלימוד שפה

לא מעט אנשים סבורים שצפייה בסדרות טלוויזיוניות היא בזבוז זמן, או משהו שעושים רק בשביל לנקות את הראש ותו לא. אולם, האמת היא שלהרגל הזה יש גם לא מעט יתרונות. 

קרא עוד >>

השיטה של מורה ולוח

תרשו לנו להתחיל רגע מהסוף: אם אתם רוצים ללמוד אנגלית, או לשפר את יכולות הדיבור וההבנה שלכם בשפה, אתם חייבים לשכוח את כל מה שידעתם עד כה על לימודי אנגלית. כן, אנחנו לגמרי נחרצים בעניין; המודל של כיתה, עם הרבה תלמידים ומורה אחד, היה אולי רלוונטי בעבר, אבל היום יש שיטות מוצלחות בהרבה ללימוד אנגלית. 

קרא עוד >>

השיטה החדשה – בלנדד

שיטה אחת, יתרונות רבים: סוד הקסם של שיטת הלימוד של בית הספר וול-סטריט – Blended, המאגדת בתוכה את הכלים הטובים ביותר ללימוד שפה ממגוון רחב של שיטות לימודיות. Blended למעשה מדמה את הדרך הטבעית שבה אנחנו רוכשים שפת אם, שכן זו שיטה שמתמקדת על שמיעה, הבנה ודיבור בהתחלה, וקריאה וכתיבה מאוחר יותר.

קרא עוד >>

לימוד אנגלית במחשב – שיעורי מולטימדיה

השפה האנגלית כבר מזמן הפכה להיות השפה הכי רלוונטית בעולם המודרני,  ועל מנת ללמוד אנגלית בצורה איכותית שתאפשר לכם להתנהל ולהתפתח לגבהים חדשים יש צורך בשיטות לימוד חדשות ועדכניות. שיטות הלימוד של וול סטריט כוללות שימוש במולטימדיה – אפליקציה מתקדמת על מנת שתוכלו ללמוד בקצב שלכם, בכל מקום ובכל זמן.
קרא עוד >>

לימוד אנגלית בכיתה – שיעורים פרונטליים

הרבה אנשים שמתעניינים בלימודי אנגלית מתלבטים האם ללמוד במסגרת של קורס, בכיתה מסודרת או בכוחות עצמם. מצד אחד לימוד במסגרת של כיתה יהיה יותר חווייתי, ובנוסף הכיתה מספקת מסגרת תומכת ואפשרות לתרגל שימוש בשפה מדוברת, מצד שני לימוד עצמי מאפשר הרבה יותר גמישות בתכני הלימוד והתקדמות בקצב אישי. לימודי אנגלית בוול סטריט מאפשרים לשלב בין שני העולמות: גם לימוד עצמאי בעזרת שיעורי מולטימדיה וגם לימוד בכיתות קטנות (עד 5 תלמידים) ובליווי צמוד של English Leader.

קרא עוד >>

פעילויות העשרה ללימוד אנגלית

בוול סטריט מבינים שכדי ללמוד אנגלית, צריך לחיות אנגלית, ושהשפה האנגלית נדרשת בראש ובראשונה כדי לתקשר עם בני אדם. לכן לימודי אנגלית בוול סטריט הם לא רק לימודים, אלא הם משלבים פעילות חווייתית וחברתיות. במסגרת The Club, התלמידים חוווים את השפה גם מחוץ לכיתה, בפעילויות כמו בילוי בבתי קפה, יציאה לטיולים, מסיבות, ערבי קריוקי, ועוד המון פעילויות.
קרא עוד >>

איך ללמוד אנגלית?

עבור הקהל הישראלי, לימודי השפה האנגלית הפכה להיות משימה רבת חשיבות, מתוך ההבנה לגבי חשיבות השפה ויכולות השפה שלנו לקראת ההתקדמות שלנו בקריירה בפרט, ובחיי היומיום בכלל. כמעט בכל פעולה נדרש מאיתנו שימוש בשפה האנגלית ביכולות אשר בעבר היו שמורות רק לאקדמאים וליחידי סגולה, אך התפתחות רשת האינטרנט והגלובליזאציה גרמה לכך שלעיתים קרובות יש לנו צורך ברמת אנגלית גבוהה.

קרא עוד >>

עדויות והמלצות של תלמידי וול סטריט

אנחנו בוול סטריט מתגאים להיות בית הספר המוביל בישראל ללימודי אנגלית! אנחנו מקבלים המלצות ומשובים רבים מתלמידי האנגלית שלנו שיצרו חיבור עם המומחים שלנו במהלך הלימודים. וול סטריט שמה לה למטרה להיות בית הספר המוביל בישראל ללימודי השפה האנגלית ואנו גאים ללמד את אלפי התלמידים שעוברים בשערנו בכל שנה. אל תאמינו רק למה שאנחנו אומרים, צפו בסרטונים ובעדויות של התלמידים שלנו ומה יש להם להגיד על הלימודים אצלנו

קרא עוד >>

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן