לימוד אנגלית לקראת טיסה לחו"ל

03 בנוב׳ 2021

הזמנתם כבר כרטיס טיסה, המזוודה מוכנה ואפילו הדרכון כבר מונח בתיק. ואז שפתאום אתם מתחילים להילחץ מהנסיעה, ואיך תסתדרו לבד במדינה זרה שאת השפה שלה אתם אפילו לא מכירים? הפתרון הוא כמעט תמיד ידיעת השפה האנגלית.

כמעט בכל מקום שאליו טסים, אם זה לטיול של שבוע ואם זה בשביל עבודה בחו"ל, Business or Pleasure, אנגלית ברמה גבוהה היא נכס. גם כאשר וסעים למדינה אשר אינה דוברת אנגלית בתור שפה רשמית, רוב הסיכויים שהשלטים ייכתבו גם באנגלית, וגם האזרחים ידעו לשוחח איתכם אפילו באנגלית מינימלית, ולכן חשוב להגיע ברמת אנגלית שמתאימה למקום שאליו אתם טסים.

לקראת טיסה לחו"ל - איך ללמוד אנגלית?

אז החלטתם לטוס ועכשיו הגיע הזמן לעשות את ההכנות לקראת הטיסה למדינות דוברות אנגלית.

איך ללמוד אנגלית בטווח זמן קצר?

יש מספר דרכים ושיטות. הדרך הראשונה והכי מומלצת במקרה של לחץ בזמן, היא לגשת לקורס האנגלית בוולסטריט, לפני הנסיעה. צוות המדריכים שלנו יוכל להתאים את האנגלית למדינה שאליה אתם מתכוונים לטוס, כאשר בכל מדינה תזדקקו לרמה אחרת ולסוג שונה של אנגלית. אם החלטתם לטוס לבריטניה לדוגמא, השפה והניואנסינים שונים לחלוטין מהשפה שבה תשתמשו כאשר תטוסו לארצות הברית, אוסטרליה או דרום אפריקה.

דרכים נוספות לשיפור רמת האנגלית וכן רמת הקריאה בשפה האנגלית באופן מהיר יחסית הם דרך יצירת שיח עם דוברי אנגלית ברמת שפת אם. סוג של הכנה לקראת שיחות שוטפות עם דוברי אנגלית, כאשר תוכלו לתרגל את האנגלית ולגלות מה הטעויות שלכם והנקודות החלשות שעליהן יש לשים דגש כאשר לומדים ומשפרים את האנגלית. ניתן גם להקדיש שעה ביום לקריאת ספרים באנגלית, זה יסייע לכם לשפר את אוצר המילים ואת יכולת הדקדוק שלכם, אך חשוב מאוד לתרגל גם אנגלית ברמת השיחה, ולצבור בטחון עצמי ביכולות הדיבור באנגלית שלכם.

אף אחד לא רוצה להגיע לסיטואציה שבה הוא מגיע למקום שהוא לא התכוון להגיע אליו, אוכל משהו שהוא לא ידע שהוא אוכל או מאחר לטיסה שהוא היה חייב לתפוס. בשביל שלא יקרו מצבים כאלה, חשוב להתכונן לטיול שלכם לא רק על ידי בחינה של המדינה שאליה אתם טסים מכיוון התרבות והמקומות, אלא גם מכיוון השפה.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך: