ברוכים הבאים למועדון הקריאה של וול סטריט! כאן תוכלו לקבל המלצות על ספרים וגם לראות לאיזו רמה הם מותאמים!

מאוס ספר לימוד אנגלית

 שם הספרMAUS

 מחבר: ארט שפיגלמן

תקציר: הוריו של המחבר הם ניצולי שואה מפולין ובספר הוא מביא את סיפורם האמיתי בדרך ייחודית שהייתה אז פורצת דרך, קומיקס. עם צאתו של הספר, בשנות ה-80, הוא הפך להיות פורץ דרך שכן זאת הייתה דרך חדשה לספר ולדון בשואה, וגם בחוויות בני הדור השני. הספר הפך ללהיט מיידי (גם בקרב אנשים שלא קוראים קומיקס…), זכה בפרסים רבים ופורסם בעשרות מדינות ברחבי העולם.

רמת אנגלית: 7 ומעלה

המלצת המורים:  מאפשר קריאה נוחה של קטעי אנגלית קצרים ומקבל מאיתנו 5 בלוקים שלמות.

                   

לימוד אנגלית רמה 7
הארי פוטר לימוד אנגלית

שם הספרהארי פוטר ואבן החכמים

 מחבר: ג’. ק. רולינג

תקציר: הארי פוטר, ילד רגיל שמגלה פתאום שהוא קוסם ושייך למשפחת קוסמים ושושלת קוסמים. הספר מגולל את חייו בבית ספר לקוסמים צעירים והרפתקאות שונות שעוברות עליו ועל חבריו בבית הספר.

רמת אנגלית: 5 ומעלה

המלצת המורים: הספר אמנם מכיל המון מילים וביטויים לא מוכרים, אבל הוא זורם, כתוב בקלילות ומעבר להכל, בגלל שכמעט כולנו  ראינו את הסרטים, הוא מעולה לתרגול ומאפשר קריאה שוטפת גם אם לא כל מילה מובנת. מומלץ מאוד! הורדנו לו חצי בלוק על ביטויים חדשים ששוברים לנו את השיניים …:)

לימוד אנגלית רמה 5
diary of - wall street books

שם הספר: יומנו של חנון

 מחבר: ג’ף קיני

תקציר: גרג מתחיל את חטיבת הביניים ומגלה מהר מאוד שהוא נמצא בתחתית שרשרת המזון. גרג וחברו ראולי יעשו הכל כדי לשנות את מצבם ולצאת מעמדת החנונים. 

רמת אנגלית: 3 ומעלה

המלצת המורים: ספר קליל עם הרבה תמונות שכתוב מנקודת מבטו של ילד בכיתה ז’. הספר הפך להצלחה עולמית, מה שהוביל לסדרה בת 15 ספרים.

הורדנו לו בלוק בגלל סלנג באנגלית לילדים בני 12, ובגלל שיש בו הרבה ציורים 🙂

לימוד אנגלית רמה 3
סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן