כתיבה מקצועית באנגלית עסקית

30 בדצמ׳ 2022

שיפור וחיזוק מיומנויות הכתיבה באנגלית עסקית

כתיבה באנגלית הפכה מזמן לדרישה מקובלת של חברות ועסקים שונים הפועלים בזירה הבינלאומית. למעשה, גם העולם העסקי בישראל הפועל בתחומי השיווק, מנהל העסקים, הכלכלה וההון, מתייחס בחשיבות רבה לבניית הצוות המתאים והאיכותי ביותר. כתיבה עסקית וניהול תקשורת באנגלית הם פועל יוצא של צוות שכזה.

כמעט בכל סיטואציה אנחנו נדרשים לדעת לכתוב באנגלית, כאשר שגיאות כתיב, שגיאות דקדוק וזמנים ושימוש באוצר מילים צר ולא מקצועי עלול לפגוע בנו כאשר אנחנו משתמשים באנגלית לצרכים מקצועיים. כמעט בכל מקום שבו אנו נדרשים לכתוב באנגלית, שגיאות בכתיבה יפגעו בנו, אם זה בציון בעבודה בלימודים, אם זה כאשר אנחנו פונים לגורמים עסקיים, ואפילו כאשר אנחנו רושמים במדיה חברתית כלשהי, קיים סטדנדרט מסוים לרמת האנגלית המצופה מאיתנו.

כמו קריאה באנגלית, גם כתיבה באנגלית תסייע בצורה משמעותית לשיפור האנגלית שלנו באופן כולל, ובעזרת שימוש תכוף באנגלית דרך כתיבה יסייע לשיפור אוצר המילים שלנו, ליכולת הביטוי שלנו וליכולת הקריאה שלנו בשפה האנגלית.

שיפור רמת הכתיבה באנגלית דורשת מאיתנו מאמץ והשקעה, כאשר בהתחלת תהליך הלימוד נאלץ להשתמש באופן תדיר במילונים, ולבדוק שוב ושוב האם קיימות שגיאות בטקסט שכתבנו, אך ככל שנתקדם בתהליך נראה את השיפור ואת פירות ההשקעה והמאמץ.

לימוד כתיבה באנגלית עסקית - ידיים מקלידות על מחשב נייד בקורס אנגלית אונליין כאשר אנחנו משתמשים באנגלית באופן מקצועי, ישנה דרישה לרמה של אנגלית עסקית מהדברים שאנחנו כותבים, ופחות מהמצופה עלול לפגוע לנו בהתקדמות המקצועית. כל מייל או מצגת שאנחנו רושמים באנגלית צריכים להרשם באותה רמה שבה אנחנו רושמים בעברית, וכאשר אנחנו מתבססים רק על מילונים שונים ושימוש באינטרנט לסייע לנו לרשום את המייל, אנחנו גם מבזבזים זמן יקר וגם לעיתים קרובות השפה אינה ברמה מספקת.

גם לעובדים מגיע להשתפר באנגלית

אנחנו בוול סטריט הרמנו את הכפפה ושלבנו בהרמוניה את הידע, את הצוות ואת הוותק שלנו עם פורמט ייחודי של שירות שבא לספק את הפתרון הטוב ביותר עבור חברות וארגונים מחד ועבור פרטיים מאידך. השיטה המיוחדת של וול סטריט חולשת על עולם האנגלית בעסקים, והדבר בא לידי ביטוי בכלל הפורמטים של הקורסים, החל מ-Small Talk דרך כתיבה שוטפת של מיילים ועד לניהול שיחה קולחת, הצגת פרזנטציות ותכנון התקשורת עם הגורם שממול.

  • צוות ה- English Leaders הטוב בישראל ידריך אתכם בכל השלבים וייקח אתכם למסע מרתק של כתיבה באנגלית עסקית. הרעיון הוא לספק בסיס יציב של כתיבה באנגלית תוך בניית מערך שלם שלא יבייש את האמריקאי הממוצע.
  • לימודי כתיבה באנגלית כוללת בתוכה עולם שלם של מושגים, התנהגות הברות ודקדוק.
  • כתיבה עסקית היא ענף מיוחד שגדל על העץ הזה ואתם יכולים להתחיל ליהנות מפירותיו:
  • תכנון נכון של כתיבה
  • הכרת פורמטים שונים של מסמכים
  • הבהרת השורה התחתונה תוך דגש ענייני על התוכן

הקורסים לאנגלית עסקית מבית Wall Street  ישראל נחשבים למובילים ולמועדפים בישראל. לוול סטריט שורה ארוכה של בוגרים המשמשים בתפקידים שונים בחברות ובמשרדים המוכרים בישראל. אנו גאים במורשת הלימודית שלנו המשלבת שיטה מדויקת תוך מתן שירות ענייני ותומך. בואו לקחת חלק ולהכיר את בית הספר ללימודי אנגלית שהפך את תרבות הלימוד בארץ למתקדמת ולמדוברת ביותר.

ליצירת קשר עם יועצת לימודים עסקית: לי חינגלי

דוא"ל: business@wsi.co.il

טלפון: 2044*