*2044

2,000 ש"ח הנחה

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> אנגלית עסקית

אנגלית עסקית

אנגלית עסקית - זה וול סטריטהעולם העסקי עבר תמורות רבות במהלך העשורים האחרונים, ושינויים טכנולוגים הפכו את החברות שנהגו להתמקד בשוק המקומי ובקהל יעד מסוים, לחברות בינלאומיות שמתחרות על ליבו של כל צרכן ברחבי העולם. בשביל לקחת חלק מהעולם התחרותי הזה, על ארגונים רבים להתאים את עצמם לעולם החדש, החל בשינויים הטכנולוגיים שהוא מביא איתו כמו שימוש בטלפונים חכמים ואתר אינטרנט לכל חברה, ועד קיום קשריים עסקיים עם גורמים ברחבי הגלובוס. 

קורס אנגלית עסקית ב-Wall Street

בית ספר לאנגלית Wall Street מתייחס ללקוח העסקי כאל שותף מלא ובונה עבור כל חברה מודל לימודים ייחודי המתאים לצרכיה. וולסטריט מציע קורסי אנגלית עסקית במגוון פורמטים, ונותן לחברה חופש בבחירת שילוב הנושאים.

תוכלו לשלוח את העובדים ללמוד במרכזים שלנו, לקיים קורסים פנימיים בחברה, לקבל קורס אנגלית עסקית מקיף או סדנה ממוקדת, ללמוד בקבוצה גדולה או אף בשיעור פרטי אחד על אחד - הכל בהתאם לבקשת החברה ולצרכיה, מגוון מסלולי ה-Mix & Match העסקיים מספקים מענה חדשני וגמיש לכל צורך בארגון החל ממוקדי השירות והמכירות ועד לשדרה הניהולית.

Wall Street הנו בית הספר היחידי בישראל המתמחה בלימודי השפה האנגלית בלבד, ומציע סביבת לימוד אולטימטיבית - עולם שכולו אנגלית, המספק את כל הצרכים הקשורים בלמידת השפה תחת קורת גג אחת.

צפו בסרטון של אורי סלע, שהגיע ללמוד אנגלית עסקית כדי להצליח במקום העבודה

ל-Wall Street ניסיון של למעלה מ- 35 שנות לימוד אנגלית ושיטת הלימוד הייחודית שלו מיושמת כיום ב-450 מרכזים בעשרים ושבע מדינות ברחבי העולם. עשרות חברות ענק בארץ ובעולם כבר בחרו ב-Wall Street כפרטנר עסקי אמיתי, בזכות המחויבות של Wall Street ללימוד השפה, ההיכרות עם הצרכים המיוחדים של המגזר העסקי וליווי צמוד לכל אורך התהליך. אנחנו ב-Wall Street נתאים עבורך את סוג ההכשרה המתאימה לדרישתך, ונבנה עבורך תוכנית ייחודית המתאימה במדויק לצרכי חברתך.

לחצו בית ספר לאנגלית - למעבר לעמוד הבית

בין הקורסים שלנו למגזר העסקי תוכלו למצוא:

קורס אנגלית עסקית Platinumקורס אנגלית עסקית Platinum

קורס אנגלית מתקדם המספק, בנוסף לתכני הקורס הבסיסיים, מעטפת שירותים הכוללת: תמיכה בתרגום וניסוח מיילים, הכנה לפגישות עסקיות באנגלית, ועוד. המסלול מציע ללקוח להמשיך ליהנות מילווי של גורם מקצועי גם בסיום הקורס, בכל אותן נקודות ממשק בהן יזדקק לתמיכה.
קרא עוד >>

סדנאות אנגלית לעובדים

סדנאות אנגלית לעובדים

מגוון קורסים הנותנים כלים ממוקדים ומקצועיים לעובדים, כמו: הכנת מצגת באנגלית, כתיבת קורות חיים והכנה לראיון עבודה באנגלית. קורסים אלה מותאמים לצורכי הארגון ולרמת האנגלית של העובדים, ומשלבים לימודים תיאורטיים עם התנסות מעשית.
קרא עוד >>

קורסי Mix & Match באנגליתקורסי Mix & Match

מסלול לימודים גמיש אותו ניתן להתאים לצורכי הארגון ולאוכלוסיות שונות בתוכו. המסלול מציע מגוון קורסים המותאמים לקהלים שונים: מוקדי שירות לקוחות, מכירות, כספים, ועוד. בנוסף, כולל המסלול קורסים  בנושאים שונים כמו ניהול מו"מ, כתיבה טכנית ונסיעה לחו"ל לצורך עסקים.
קרא עוד >>

 

לחצו בית ספר לאנגלית - למעבר לעמוד הבית

X