השיטה של וול סטריט היא דרך פרקטית ללמוד לתקשר באופן אפקטיבי באנגלית. היא משלבת שיטות ודרכי לימוד שונות המאפשרות לכל אחד להצליח ללא תלות בשיטת הלימוד המועדפת עליו או חוויות הלימוד הקודמות שלו. המערכת של Wall Street היא מערכת מודולרית גמישה בה תלמידים מקבלים תמיכה צמודה ועידוד, המאפשרים להם לצמוח ולהצליח בלימודיהם.

 

מיומנויות לימוד מגוונות בחוויית לימוד שלא הכרת

מהי שיטת הלימוד המשולבת ('בלנדד') של וולסטריט?

שיטת הלמידה המשולבת שלנו כוללת את החלקים הטובים ביותר של כל אחד מסגנונות הלמידה השונים. אתה יכול ללמוד אנגלית באמצעות הדרך הטבעית של לימוד שפה. אנו מלמדים אנגלית באמצעות "תהליך רכישת שפה הטבעי" – באותה דרך שלמדת את שפתך הראשונה. אנו מתמקדים תחילה בקשב ודיבור ולאחר מכן בקריאה וכתיבה. אנו מציעים אפשרויות תרגול רבות של אנגלית בהקשר של החיים האמיתיים, אשר מסייעים לך להשיג הבנה מעמיקה של השפה ומלמדים אותך כיצד להשתמש בה במצבים יומיומיים.

כיצד פועלת השיטה שלנו?

תוכלו ללמוד באמצעות שיעורים אינטראקטיביים קצרים מסדרה משעשעת בסגנון סיטקום אותה תוכל לראות מכל מקום. תהיה לך גישה לחוברות עבודה מהנות שיאפשרו לך להשלים את החומר ויספקו לך משוב מיידי על ההתקדמות שלך. התרגול בסניף יכלול סביבה מהנה ורגועה בשיעורים קטנים כאשר מורה נוכח. יתאפשרו שיעורים משלימים בכדי לעזור לך לשפר את אוצר המילים שלך, מיומנויות דיבור, והמרכזים שלנו מציעים לך חוויה משלימה של מועדונים חברתיים –CLUB– אליהם אתה מוזמן להצטרף. גש לדשבורד המולטימדיה המותאם אישית אליך כדי להשלים תרגילים, לעקוב אחר ההתקדמות ולהצטרף לקהילה המקוונת הגלובלית של וולסטריט בכל עת. המערכת שלנו מותאמת אליך לחלוטין, כך שתוכל לגשת לתוכנית הלימודים שלך איפה שאתה רוצה, ומתי שאתה יכול.

מחזור לימוד ייחודי המבוסס על הדרך הטבעית ללמוד אנגלית

מחזור הלימוד

בוול סטריט אתה יכול לעקוב אחר מחזור הלימודים הייחודי שלנו ולהתחיל לתרגל אנגלית מיד. בשלב הראשון צפה בקטעי הוידאו המרתקים שלנו בסגנון אופרת סבון, שלב זה מתמקד בהקשבה והבנה, ולאחר מכן תעבור תרגול של מיומנויות הדיבור וההגייה. את שני השלבים הללו יחזק השלב הבא בו תשלים את תרגילי הקריאה והכתיבה בחוברות העבודה שלנו. לאחר מכן יקבע לך שיעור מסכם בכיתה קטנה עם מורה דובר אנגלית ברמת שפת אם בו תדגים את מה שלמדת. לכל אולו מתלווים שיעורים משלימים נוספים שיעזרו לך לשפר את כישורי השפה שלך ומפגשי club– מועדונים חברתיים בהם תפגש עם אנשים חדשים ותקבל ביטחון ביכולת הדיבור שלך.

הלימודים שלך מותאמים אישית

הדבר החשוב ביותר בוולסטריט הוא שהחוויה שלך מותאמת אישית לחלוטין. אתה יכול ללמוד באינטרנט בכל עת, בכל מקום. אתה יכול ללמוד במרכזים שלנו או בבית. אתה יכול גם לקבוע שיעורים מקוונים כדי להתאים את הלימוד ללוח הזמנים שלך. אתה יכול להתחיל את הקורס שלך כשאתה רוצה. כאשר אתה מבצע את מבדק הרמה אנו מוודאים שהקורס יתחיל ברמה הטובה ביותר עבורך, בחירה מתוך 20 רמות שונות כך שלאורך חווית הלמידה שלך תוכל לעקוב אחר ההתקדמות שלך בקלות.

מולטימדיה – Interactive Lesson

שיעורים אינטראקטיביים ומהנים במערכת המולטימדיה המדמה סיטואציות מחיי היום-יום. השיעורים מתמקדים במיומנויות של הקשבה לשפה, חזרה על המילים, קריאה של טקסטים. ניתן לתרגל במולטימדיה בכל זמן ומכל מקום – בסניף, בבית או בטיול. בכך, התלמידים נהנים מגמישות מוחלטת המותאמת לאורח חייהם.

חוברת העבודה – Student Manual

חוברת עבודה המסכמת את הנושאים המרכזיים הנלמדים בשיעור המולטימדיה. החוברת משלבת תרגול המחזק את יכולת הכתיבה.

שיעור מסכם Encounter

מפגשי לימוד קטנים של עד 5 תלמידים, המתמקדים בשטף הדיבור וביישום המיומנות המפגשים נקבעים בתיאום מראש לתלמידים הנמצאים באותה יחידת לימוד על מנת להעניק סביבה לימודית תומכת שמאפשרת לדבר בביטחון בדיוק ברמה של התלמיד.

פעילויות העשרה באנגלית

The Club –Live English, Learn English

לחיות אנגלית זה ללמוד אנגלית ואת זה אנחנו יודעים לעשות מצוין ב-Wall Street English. The Club הוא המועדון החברתי שלנו, בו אנחנו מעבירים מגוון סדנאות מקצועיות בנושאים כגון: חיזוק שטף הדיבור, קריאה וכתיבה, שיעורי דקדוק, כתיבת e-mail ועוד. לצפייה בתוכנית החודשית של The Club

שיעורי העשרה – Complementary

מפגשי העשרה המרחיבים את נושאי הלימוד לתחומים של בידור, עסקים, טיולים, ספורט ועוד בדגש על חוויית הדיבור והשיחה. המפגשים מתקיימים בקבוצות של עד 9 תלמידים, בהנחיית English Leader.

קורסי אנגלית

הקורסים ב- Wall Street בנויים מ-20 רמות לימוד אנגלית שונות – החל מקורס אנגלית למתחילים וכלה ברמת מתקדמים, כך שכל אחד יכול ללמוד אנגלית ברמה שלו. בוא למצוא קורס אנגלית המתאים במיוחד לך.

רוצה לקבל כבר עכשיו מושג על רמת האנגלית שלך? בחן את עצמך באנגלית במבדק רמה קצר בחינם!

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן