*2044

20% הנחה בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> לימוד אנגלית לילדים

לימוד אנגלית לילדים

לימוד שפה בגיל צעיר

מחפשים קורסי לימוד אנגלית לילדים? רוצים להבטיח לילדכם את העתיד הטוב ביותר? רוצים להקנות להם את הכלי החשוב ביותר להצליח בעולם המודרני? אם כך, אתם כבר מודעים לחשיבות השפה ולשימושיה בעולם. השפה האנגלית היא לא רק שפת האם העולמית, השפה החשובה ביותר בתחום הלימודים והקריירה והמפתח להצלחה בעולם כיום. כדי שילדכם יפתחו יכולות שליטה מצויינות באנגלית, חשוב שהם יתחילו ללמוד את השפה בגיל צעיר. משום כך, וול סטריט פיתחה את קורסי לימוד אנגלית לילדים – קורסים המותאמים במיוחד לצורכי הדור הצעיר כך שילמדו וירכשו את השפה האנגלית בצורה הטובה ביותר.

לימודי אנגלית לילדים בכיף!

 

קורסי לימוד אנגלית לילדים של וול סטריט הם קורסי האנגלית הטובים והמתקדמים בארץ. קורסי הלימוד שלנו עושים שימוש בטכניקות המתקדמות ביותר ללימודי אנגלית ומותאמים בצורה אופטימלית לילדים צעירים. כדי שיוכלו ללמוד את השפה האנגלית, אנחנו בוול סטריט, בית הספר המתקדם ללימוד אנגלית, פיתחנו שיטה ייחודית שנועדה למקסם את פוטנציאל הלמידה וקליטת השפה אצל כל ילד.

מהם היתרונות של למידת השפה האנגלית בגיל צעיר?

  •  יכולת קליטה מהירה יותר של השפה.
  •  יכולות זכרון והפנמת אוצר המילים גבוהות יותר.
  • העשרת העולם הפנימי והחוויתי של הילדים.
  •  למידת השפה האנגלית מחדדת את היכולות הלשוניות גם בשפה העברית.

על יתרונות נוספים תוכלו לקרוא כאן.

אצלנו ב-Wall Street אנו מציעים קורסי לימוד אנגלית לילדים שיסייעו לילדיכם לצבור ביטחון בשפה, תוך כדי למידה חוויתית ומהנה. בקורסים שלנו הילדים יחשפו להגייה נכונה של השפה האנגלית שתאפשר להם להתקדם ולהתשפתר האופן מתמיד ומשמעותי.

 

לחצו בית ספר לאנגלית - למעבר לעמוד הבית

 

נקודה למחשבה

חשוב לזכור שילדים חווים את העולם בצורה שונה ממבוגרים והם מפתחים את האישיות שלהם סביב החוויות והאירועים שהם חווים. רובנו יכולים להיזכר בזכרונות ילדות מרכזיים שעיצבו את מי שאנחנו ומה שאנחנו, פשוט כי החוויות האלו השאירו עלינו רושם עז בתור ילדים. בדיוק בגלל זה אנחנו בוול סטריט שמים דגש על למידה חוויתית ואינטראקטיבית - כדי ליצור את סביבת הלימוד התומכת ומהנה ביותר שאפשר. חווית הלימוד בקורסי Junior של וול סטירט תעניק לילדים זיכרונות מאושרים וכלים חשובים להמשך החיים, תוך כדי הנאה ומשחק.

 מעוניינים לרשום את ילדיכם או לברר איפה הקורס הקרוב אליכם? השריאו פרטים בטופס שבאתר ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-2044* ונשמח לעמוד לרשותכם.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

 

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X