וול סטריט בית הספר המוביל ללימוד אנגלית מציע קורסי אנגלית עסקית המותאמים במיוחד לחברות וארגונים הפועלים בשווקים הבינלאומיים. כיום, במרבית החברות נדרשים העובדים לידע באנגלית במהלך העסקים היומיומי והשפה האנגלית הפכה לכלי עבודה הכרחי. שיטת Wall Street ללימוד אנגלית כשפה שנייה (ESL) הוכיחה עצמה במדינות רבות ברחבי העולם ובישראל בפרט.

סדנאות אנגלית לעובדים סדנאות אנגלית עסקית – נושאי לימוד:

השיטה של וול סטריט הותאמה במיוחד לקורסים קבוצתיים המועברים בחברות ובארגונים רבים. המטרה העיקרית של הקורסים באנגלית עסקית שמציע וולסטריט היא רכישת מיומנויות ספציפיות וממוקדות בשפה האנגלית. הקורס מותאם לצרכי הארגון ורמת הלומדים ומשלבת בתוכה לימודים תיאורטיים לצד התנסות מעשית וחווייתית, ונתן דגש על שימושים נפוצים באנגלית בעולם העסקים, כגון הכנת מצגת באנגלית, כתיבת קורות חיים באנגלית, מיילים וכד'

סדנאות אנגלית לעובדים בוול סטריט

וולסטריט פיתחה מגוון קורסי אנגלית עסקית המותאמים לצרכי המגזר העסקי בישראל. עובדים בארגונים ובחברות הנמצאים בקשרי מסחר עם השוק הבינלאומי יקבלו כלים שניתן ליישמם בצורה מיידית. היכולת לתקשר באנגלית ולנהל את העבודה השוטפת בכל אמצעי התקשורת נמצאת בבסיס הקורסים העסקיים והסדנאות באנגלית של וול סטריט.

קהל יעד: עובדים הנדרשים לשימוש ספציפי בשפה האנגלית בסיטואציות שכיחות בחיי הארגון.

נא לפנות אל לי חינגלי למייל: Lee.hingaly@wsi.co.il כדי לקבל פרטים נוספים ולהירשם לאחת מסנדאות האנגלית עסקית שלנו, או לחילופין אתם יכולים להשאיר פרטים בטופס שבאתר ונחזור אליכם בהקדם או בטלפון 050-2647545.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

סדנאות באנגלית

וול סטריט בית הספר המוביל ללימוד אנגלית מציע קורסי אנגלית עסקית המותאמים במיוחד לחברות וארגונים הפועלים בשווקים הבינלאומיים. כיום, במרבית החברות נדרשים העובדים לידע באנגלית במהלך העסקים היומיומי והשפה האנגלית הפכה לכלי עבודה הכרחי. שיטת Wall Street ללימוד אנגלית כשפה שנייה (ESL) הוכיחה עצמה במדינות רבות ברחבי העולם ובישראל בפרט. מכיוון שלא תמיד יש לנו זמן לקורס מלא, או שאיננו נדרשים לקורס אלא לחיזוק ידע או שיפור תחום ספציפי, הקמנו בוול סטריט מגוון סדנאות קצרות טווח המיועדות לדרישה זו בדיוק. העולם המודרני והטכנולוגיות המשוכללות, בנוסף לשיטות עבודה חדשות כתוצאה ממשבר הקורונה, גרמו לכך שהשוק הפך להיות משוק מקומי, לשוק גלובאלי עולמי, וברובו גם באמצעות שיטות אונליין. כל בעל עסק מבין את החשיבות הכלכלית של לפרוץ קדימה אל השוק העולמי, ולעשות עסקים בינלאומיים. השוק העולמי הינו תחרותי ביותר, ועל מנת להשתלב בו זקוקים לעובדים מקצועניים, בעלי גישה שיווקית שיצליחו לעניין ולרתק אנשים ממדינות שונות. יצירת שפה משותפת הינה המפתח לפתיחת דלתות והזדמנויות.

צפו בקיריל, רואה חשבון ששיפר את האנגלית המקצועית שלו בעזרת וול סטריט

במהלך הקורסים והסדנאות המשתתפים מקבלים כלים חשובים ופרקטיים, אשר יגרמו להם להצליח באופן מידי לדבר בצורה הנכונה. הקורסים מיועדים למנהלי עסקים, אנשי שיווק, ובעצם לכל העובדים אשר מעוניינים לפעול מול השוק העולמי בצורה האינטלקטואלית והמוצלחת ביותר. אם גם אתם רוצים להיות בעלי קורות חיים מרשימים אשר יגרמו לכם להתקבל למקומות עסקיים חשובים, ולהצליח אחר כך במהלך העבודה העסקית

סדנת הכנה לראיון עבודה באנגלית:

סדנה המכינה אתכם לראיון עבודה באנגלית, תוך מתן דגשים על נושאים הרלוונטיים לעולם התוכן ולראיון.

כתיבת מייל באנגלית:

בסדנה זו נעלה את מיומנות כתיבת הדוא"ל שלך לשלב מקצועי יותר. למדו כיצד ליצור אימיילים יעילים, בעלי ביצועים גבוהים, על ידי פיתוח אסטרטגיות קלות לשימוש ובאנגלית, לכתיבת אימיילים ברורים ויעילים המעבירים את המסר שלכם בצורה פורמלית ובאדיבות.

הכנת מצגת ופרזנטציה באנגלית:

כישורי עובד או מנהל בהכנת מצגת הם הכרחיים להצלחה של העובד בארגון, ושל הארגון כלפי לקוחותיו. סדנה זו מתמקדת בנושאים כגון: בטחון עצמי בפרזנטציה, מילון מונחים, תרגול המצגת, משוב תוך כדי המצגת ועוד, וכל זה באנגלית.

סדנה לשיפור מיומנות משא ומתן באנגלית:

שפר את יכולות המשא ומתן שלך ואת הביטחון הדרוש כדי לנהל משא ומתן באנגלית. להיות מסוגל להשתמש במיומנויות אלה ביעילות בכל תחומי החיים שלך במשא ומתן רשמית ובנימוס עם זרים.

סדנה ללימוד אנגלית חשבונאית ופיננסית:

לפתח, להרחיב ולשפר את המיומנות שלך באנגלית בעולם העסקי פיננסי. 
בסדנה זו, התלמידים ילמדו על תחומים שונים מעולם התוכן העסקי ויקבלו כלים אמיתיים לשימוש בתעשייה הפיננסית באנגלית.

תקשורת בינלאומית באנגלית:

בעולם של ימינו, ללמוד להבין ולתקשר ביעילות ברגישות ובצורה נכונה בין תרבויות הוא חיוני. בסדנה זו נתמקד בנושאים כגון: שיחות חולין, אימיילים, טקסטים, התנהגויות ומצגות, תוך העלאת המודעות וגישור על הפער החוצה תרבותי

 

הסדנאות שלנו הן:

 •  
 •  
 •  
 • Small Talk:
  • נאבקים לתקשר עם מישהו מחו”ל ובאנגלית? סדנה זו מיועדת לסייע בדיון בתרבויות שונות באנגלית בביטחון רב יותר. תוכלו לרכוש יכולת לנתח את התרבות הישראלית, להכיר אחרים ולהכיר יותר את הנימוסים העסקיים בתרבויות אחרות ולקבל טיפים לשיפור השיחה.
 •  
 • סדנה לשיפור השיח השיווקי:
  • זו ההזדמנות להעמיק ולתרגל את כישוריך על ידי שיפור אוצר המילים השיווקי וביטויים שיווקיים שימושיים תוך כדי ביצוע פעילויות שונות באנגלית. זה כולל תיאור מוצר ותערובת השיווק.
 • סדנה לשיפור מיומנויות מכירה:
  • נצלו את ההזדמנות ללמוד אוצר מילים שימושי לתהליכי מכירה והתרגלו להשתמש בהן בצורה יעילה באנגלית. כל זאת ועוד, באמצעות שימוש בביטויים שימושיים לניהול מכירות באנגלית.
 • סדנה לשיפור מיומנויות באנגלית לפני טיול:
  • הפקה של מרב האפשרויות מהנסיעות והטיולים שלנו. הכל הסדנה עוסקת בעולם הנסיעות והטיולים ומשמשת מטיילים וספקים כאחד. בנוסף הכוונה היא לחשוף את התלמידים לתרחישים שונים שהם עשויים להיתקל בהם במהלך טיול.
  •  
 • סדנה לכתיבת קו"ח באנגלית:
  • סדנה המשפרת את קו"ח הכתובים הנשלחים ל-HR בארגון. הסדנה כוללת מעבר על הקובץ, הערות ושיפור המסמך לפני שליחה.
 •  
 •  
סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Call Now Button דילוג לתוכן