לעולם העסקים יש אוצר מילים ייחודי משלו. אנגלית עסקית כוללת מונחים מקצועיים רבים, אשר גם דוברי אנגלית ברמה גבוהה, אינם תמיד מכירים אותם. הצלחה בעסקים מושפעת מאד מניהול משא ומתן מוצלח, והשפה הינה הכלי המרכזי לתקשורת הכתובה והמילולית שיש במסחר הבינלאומי בין בתי עסק שונים. עם הזמן וההתקדמות הטכנולוגית יותר ויותר חברות בישראל עוברות לפעול במרחב העולמי, ועל כן הצורך לשליטה מלאה של העובדים בשפה האנגלית רק הולך וגובר.

קורסי אנגלית עסקית של Wall Street

בית הספר המוביל בישראל ללימודי אנגלית וול סטריט, הבין כבר לפני שנים רבות את העובדה ששליטה באנגלית מהווה תנאי הכרחי ביותר להצלחה בתחום העסקי, ועל כן, במהלך השנים הוא פיתח קורסים רבים עם התמקצעויות שונות.

לימודי אנגלית עסקית Platinumבניית קורס אנגלית כוללת אבחון דידקטי ראשוני, שעל בסיסו בונים לכל לקוח את המסלול העסקי הייעודי לו.

בשירות Platinum הלקוח נהנה מגמישות מלאה בלוח הזמנים של הקורס והמפגשים. בחירת מיקום הקורס תעשה בגמישות מלאה על פי צרכי הלקוח – במשרד, בסניף Wall Street או בבית. בנוסף, ניתן להצטרף לקורס אונליין מיוחד לאנשי עסקים. 

מעטפת שירותי Platinum

למתן תמיכה מלאה בפעילות העסקית של הלקוח בנתה Wall Street מעטפת שירותים ייעודית הנלווית לתקופת הקורס ולאחריה. המסלול מציע ללקוח ליהנות מהמשך ליווי של גורם מקצועי בנקודות הממשק להן יידרש, ביניהם: תמיכה בתרגום וניסוח מיילים, הכנה לשיחת טלפון עסקיות בינלאומיות, כתיבת קורות חיים באנגלית, הכנה לפגישה עסקית באנגלית ועוד.

ללמוד בעזרת המומחים הטובים ביותר

Wall Street מעסיקה את מיטב המומחים לאנגלית בארץ, המורים נבחרים בקפידה רבה, בהסתמך על ראיונות ומבחנים קפדניים והם עוברים הכשרה אינטנסיבית להוראת קורסי האנגלית בשיטה הייחודית שלנו. סגל המומחים שלנו מורכב מאקדמאיים, בעלי ניסיון רב, אשר דוברים אנגלית ברמה של שפת אם. ידועה לכל החשיבות הרבה שיש למורה בקורס, ועל כן, Wall Street מקבלת אך ורק English Leader אשר יצליחו לאתר את נקודות החוזק של התלמידים שלה, ולהעצים אותם באמצעות אסטרטגיות ושיטות לימוד מגוונות וייחודיות. קורסי אנגלית עסקית של וול סטריט, יועברו על ידי מיטב המומחים שלנו, וזאת לאחר שהתכנים, חומרי הלימוד ומערכי השיעורים נבנו בצורה המקצועית ביותר.

אנגלית עסקית זה רק וול סטריט!

הצוות המומחה של Wall Street ישמח לעזור לכם לשדרג את האנגלית העסקית שלכם, על פי הצרכים והרצונות הספציפיים, אשר יגרמו לעסק לשגשג.  לקבלת פרטים נוספים נא לפנות אל לי חינגלי למייל: Lee.hingaly@wsi.co.il
או בטלפון 050-2647545.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

קורס אנגלית עסקית

לעולם העסקים, לא רק בשפה האנגלית, יש אוצר מילים ייחודי משלו. אנגלית עסקית כוללת מונחים מקצועיים רבים, אשר גם דוברי אנגלית ברמה גבוהה, אינם תמיד בקיאים בהם, או משתמשים בביטויים במקום ובזמן הנכון בהתאם להתרחשות או לשיחה. הנושא חשוב במיוחד בעולם העסקי, הצלחה בעסקים מושפעת מאד מניהול משא ומתן מוצלח, והשפה הינה הכלי המרכזי לתקשורת הכתובה והמילולית. עם הזמן וההתקדמות הטכנולוגית והעבודה בעולם גלובאלי, יותר ויותר חברות בישראל צריכות להציג שליטה מלאה של העובדים בשפה האנגלית.

קורסי אנגלית עסקית של Wall Street

וול סטריט, הוא בית הספר המוביל והמתקדם בעולם ללימוד השפה האנגלית, במהלך השנים, החברה פיתחה מספר קורסים עסקיים בינלאומיים מובילים בעלי התמחויות שונות. הקורסים כוללים אבחון דידקטי ראשוני, שמבוצע על ידי המורים של המחלקה העסקית של חברת וול-סטריט בצורה מקוונת או טלפונית. על בסיס אבחון זה ובצירוף תיאום הציפיות של כל לקוח עסקי נבנה מסלול ייעודי אשר יותאם לכל תלמיד. 

התלמידים במסלול אנגלית עסקית נהנים מלוח זמנים גמיש במיוחד, שיעורים אישיים ומותאים אישית, ליווי ותמיכה גם מעבר לשעות הקורס, תרגולים לאחר השיעור מותאמים וקשורים באופן ישיר או עקיף לשיעור.

מעטפת השירותים ללומד העסקי קיימת גם לאחר שהקורס מסתיים, למשל:

 • תמיכה בתרגום וניסוח מיילים
 • הכנה לשיחת טלפון עסקית בינלאומית
 • ליווי בהכנת פרזנטציה עסקית והצגתה
 • הכנה לפגישה עסקית
 • ועוד…

צוות המורים שלנו (אקדמאיים בעלי רמת אנגלית שפת אם וניסיון רב בעולם העסקי) נבחר בקפידה רבה, בהסתמך על ראיונות ומבחנים קפדניים הכוללים גם מסלול הכשרה אינטנסיבי המכין אותם להוראת האנגלית ולמתן מענה בגזרה העסקית בפרט, כאשר תהליך הלמידה, בהתאם לקורס בוולסטריט כולו, נשען על תהליכי למידת שפה בשיטה הטבעית. 

מה מיוחד בקורס?

 • מבוסס על לימוד באמצעות השיטה הטבעית של וולסטריט.
 • הקורס מוביל לשיפור יכולת השיח באנגלית בהקשרים עסקיים ושיחות עבודה.
 • הקורס מתמקד בנושאים רלוונטיים לעולם העסקי הגלובלי.
 • הקורס מתמקד בכל התקשורת הבינלאומית הגלובלית.
 • הקורס משפר את אוצר המילים העסקי ובמושגי מפתח בתחום.
 • הקורס משפר את הכתיבה, את הבנת הנקרא ואת יכולת הניסוח ועריכת מיילים, מכתבים, שיחות מסדרון, פגישות עסקיות וכתיבת מסמכים מקצועיים.
 • הקורס מתבסס על תכנים מעולם העסקים וסימולציות של פרקטיקה מקצועית.

מבנה הקורס:

 • אפשרות ללמידה ״אחד על אחד״ בבית העסק או באונליין.
 • למידה בקבוצות בבית העסק או באונליין.
 • נדרש מבדק התאמת רמה.

ליצירת קשר עם יועצת לימודים עסקית: לי חינגלי

דוא”ל: business@wsi.co.il

טלפון: 2044*

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן