שיפור אנגלית

08 במרץ 2023

אנגלית מתקדמת בצעדי ענק להיות הסמן המוביל של מהפכת האינטרנט ברחבי הגלובוס. השפה האנגלית הופכת להיות למעשה השפה השנייה של כל אזרח בעולם, כאשר היא אינה מחליפה את שפת האם לרוב, אך על מנת לתת לכל האנשים הזדמנויות שוות להתקדם בעולם, המציאות מחייבת שיפור אנגלית למה שהורגלנו עד כה.

ג'יי ווקר, אשר נחשב לאחד מ-50 מאנשי העסקים המשפיעים ביותר בעידן הדיגיטלי על ידי מגזין הטיים היוקרתי, ובבעלותו מעל ל-200 פטנטים וחברות הדיגיטל שלו שירתו עשרות מיליוני אנשים, מספר על שגעון לימוד האנגלית בעידן המודרני.

למה שיפור אנגלית הפך להיות כל כך חשוב בכל העולם?

ווקר אומר כי הסיבה לכך שמעל ל-2 ביליון אנשים לומדים אנגלית וכן קריאה באנגלית ומנסים לשפר את רמת האנגלית שלהם כיום היא ההזדמנות. ההזדמנות לחיים טובים יותר ואפשרויות הכנסה ותעסוקה טובות יותר ממה שהמדינה הספציפית שבה נולדתם מציעה לכם.

עד סוף השנה סין תהפוך להיות המדינה דוברת האנגלית הגדולה בעולם, למרות שזוהי אינה שפת האם של התלמידים. כבר בכיתה ג' מתחילים התלמידים בסין ללמוד אנגלית - כאשר בסין קיים מבחן הנקרא גאוקאו שאחראי על עתידם של התלמידים בסין. זהו מבחן שאורכו 3 ימים, והציון בו יקבע למעשה מה תעשה בהמשך חייך. במבחן זה - 25% מהציון תלוי אך ורק באנגלית של הנבחנים!

האם האנגלית תגרום לכך ששאר השפות יהפכו ללא רלוונטיות? ווקר טוען שלא.
האנגלית אינה שפת האם והתרבות שלכם, אבל היא מאפשרת לכם להיות חלק מדבר גדול יותר, משיח רחב גלובאלי. האנגלית מסמלת תקווה לעתיד משותף טוב יותר, לאפשרויות והזדמנויות טובות יותר.

צפו בסרטון של ווקר על שגעון לימוד האנגלית: 

ניתן לראות ששיפור רמת האנגלית שלכם עלולה בהחלט לשפר גם את רמת החיים שלכם ולאפשר לכם לעבוד במשרות בכירות, לטייל בעולם ולהרגיש בנוח ומלאי בטחון כאשר אתם נדרשים לשוחח באנגלית. קורסי אנגלית שונים בהתאם לרמה הבסיסית שלכם בנוסף ללמידה מהבית יכולים לסייע לכם להגיע לרמת האנגלית הנדרשת ממכם. בחנו את עצמכם במבחן רמה באנגלית בוול סטריט.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

רוצים לדעת מה היא רמת הדקדוק שלכם באנגלית? ← לחצו כאן ובדקו

ליצירת קשר עם יועצת לימודים: לי חינגלי

דוא"ל: csc@wsi.co.il

טלפון: 2044*

וול סטריט - בית הספר המוביל ללימודי אנגלית בעולם ובישראל