מבטא באנגלית

29 בדצמ׳ 2022

דו יו לאב מי דרלינג?

מבטא. מכירים את המונח הזה?

מבטא הוא אחד האספקטים היותר בולטים בשיחה, ובארץ מעורבת כמו שלנו למילה הזו יש משמעויות רבות. לעומת זאת ב-Wall Street יש למילה הזו משמעות אחת: לדבר נכון. ולא, לא מדובר רק על הגייה נכונה או על הטיה נכונה במשפט. מבטא באנגלית הוא אחד האלמנטים שמשקפים ידיעה ברורה יותר על הדברן המצוי.

מבטא באנגלית, מכירים? 

אם נתקלתם בתייר כזה או אחר שהגיע הנה מארץ רחוקה סביר להניח ששמעתם את צורת הדיבור שלו. מבטא באנגלית הוא דרך נוספת המשמשת אותנו לדיבור נכון יותר בשיחה. הוא מעיד על צורה נכונה יותר של מילים בכלל ושל מקומם במשפט עצמו. מבטא באנגלית יוצר אצל הצד השני עניין ומסיר מעליו חשש שמא זה שמולו, עם המבטא הישראלי, אינו מבין במה הדברים אמורים.

Wall Street, בית הספר המוביל בישראל לקורסי אנגלית ולימוד השפה, בנה עבורכם שיטה ייחודית שקוטפת הצלחה מאז 1972. השיטה הייחודית שלנו עוטפת את מכלול האלמנטים הנחוצים להקניית כישורי שפה נכונים ובכללם גם המבטא. איכות המלל מתמלאת הדר עם מבטא נכון. וכן, תתפלאו, אפשר לעשות את זה!

מבטא אמריקאי (או מבטא ינקי) מהווה רק פן אחד של מבטא כלשהו. מבטא באנגלית יכול להתייחס למבטא אוסטרלי או מבטא בריטי. השוני המהותי בין השלושה מתגלה כאשר נכנסים לרזי השפה. הדקויות הקטנות חושפות בפני הלומד עולם שלם המורכב מפילולוגיה ובלשנות. מעבר להיבט הריאלי של חומר פרקטי: הבנת הנקרא, אוצר המילים ושאלות ותשובות ישנם היבטים פילוסופים לשפה בכלל ולאנגלית בפרט.

Wall Street הינו בית הספר המוביל בישראל לאנגלית. אנו מזמינים אתכם לשוט בים קסום של שפה, להבין את המשמעות של הנקודות הקטנות וכמובן להביא אתכם למצב בו מבטא באנגלית הוא חלק אינטגרלי מהשיח בו אתם משתתפים.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך: