השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


דף הבית >> העשרה >> ספרים ללימוד אנגלית

ספרים ללימוד אנגלית

ברוכים הבאים למןעדון הקריאה של וול סטריט! כאן תוכלו לקבל המלצות על ספרים וגם לראות לאיזו רמה הם מותאמים!

 

 


 

 שם הספר: MAUS

 מחבר: ארט שפיגלמן

תקציר: הוריו של המחבר הם ניצולי שואה מפולין ובספר הוא מביא את סיפורם האמיתי בדרך ייחודית שהייתה אז פורצת דרך, קומיקס. עם צאתו של הספר, בשנות ה-80, הוא הפך להיות פורץ דרך שכן זאת הייתה דרך חדשה לספר ולדון בשואה, וגם בחוויות בני הדור השני. הספר הפך ללהיט מיידי (גם בקרב אנשים שלא קוראים קומיקס...), זכה בפרסים רבים ופורסם בעשרות מדינות ברחבי העולם. 

רמת אנגלית: 7 ומעלה

המלצת המורים: מאפשר קריאה נוחה של קטעי אנגלית קצרים ומקבל מאיתנו 5 בלוקים שלמות.

 

 

 


 

 שם הספרהארי פוטר ואבן החכמים

 מחבר: ג'. ק. רולינג

תקציר: הארי פוטר, ילד רגיל שמגלה פתאום שהוא קוסם ושייך למשפחת קוסמים ושושלת קוסמים. הספר מגולל את חייו בבית ספר לקוסמים צעירים והרפתקאות שונות שעוברות עליו ועל חבריו בבית הספר. 

רמת אנגלית: 5 ומעלה

המלצת המורים: הספר אמנם מכיל המון מילים וביטויים לא מוכרים, אבל הוא זורם, כתוב בקלילות ומעבר להכל, בגלל שכמעט כולנו  ראינו את הסרטים, הוא מעולה לתרגול ומאפשר קריאה שוטפת גם אם לא כל מילה מובנת. מומלץ מאוד! הורדנו לו חצי בלוק על ביטויים חדשים ששוברים לנו את השיניים ...:)  

 

 

 

 

X