השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


 • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


 • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


 • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


 • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


 • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


 • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


 • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


 • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


דף הבית >> קורסי אנגלית >> וול סטריט אונליין >> לימודי אנגלית אונליין לאנשי עסקים

לימודי אנגלית אונליין לאנשי עסקים

אנשי עסקים רבים מתנהלים במרחב גלובלי: נסיעות לכנסים בחו"ל, פגישות עם נציגים ממדינות זרות, שיחות ועידה בינ"ל ועוד. תנאי כמעט בסיסי להתנהלות מול גורמים בינלאומיים בימינו היא ידיעת אנגלית ברמה גבוהה או אפילו ברמת שפת אם. אנשי עסקים רבים מעוניינים לשפר את האנגלית השגורה בפיהם אך לא מוצאים את הזמן לעשות זאת. הליכה לשיעורים בכיתות בזמנים קבועים שבוע אחר שבוע, אינה אפשרית לאנשים עם לוחות זמנים לחוצים או כאלה המשתנים באופן תדיר.

מסיבה זאת אנשי ונשות עסקים מעדיפים ללמוד אנגלית בקורס באינטרנט, דבר שמספק להם גמישות בשעות הלימוד. עם זאת, לומדים רבים מרגישים שהקורסים והאפליקציות באינטרנט אינם מספקים, חומר הלימוד אינו מותאם לעולם העסקים, רמת הלימוד אינה מתאימה להם בדיוק ועוד. כדי לתת מענה לצרכים אלה, וול סטריט פיתחה קורס אונליין באנגלית שמותאם לאנשי עסקים. הלימוד נעשה אחת לשבוע בכיתה וירטואלית עם מורה ועד ארבעה תלמידים בכיתה במפגש דרך האינטרנט. פרט ללמידה בכיתה הווירטואלית, המשתתפים נהנים ממגוון משאבים הזמינים להם לאורך תקופת הלימוד – ספר לימוד דיגיטלי לתרגול הבנת הקריאה, השמיעה (כן, יש שם גם קבצי שמע), הדיבור והכתיבה שכולל גם מתקן שגיאות אוטומטי, סרטונים, ומשחקים.

אנגלית לאנשי עסקים אונליין

יתרונות לימוד קורס אנגלית אונליין של וול סטריט הוא שהוא מותאם באופן מלא לאנשי ונשות עסקים. בין הסיטואציות שהמשתתפים מתרגלים ניתן למנות ראיונות עבודה, שיחות ועידה, מצגות, ארוחות חגיגיות ועוד. בנוסף, בתחילת כל מסלול, כל נרשם עובר מבחן רמה שמאבחן את רמתו כדי שנוכל להתאים את השיעור והמסלול באופן פרטני לכל אחד ואחת. לאורך הדרך, תעברו מבחני רמה נוספים וזאת כדי שתוכלו לעקוב אחרי התקדמותכם, וכדי שאנחנו נוכל לספק לכם תכנים המתאימים במיוחד לכם.

תכנית הלימוד העסקית של וול סטריט (לימודי אנגלית באינטרנט) כוללת:

 1. מבחן רמה
 2. לימוד בכיתה וירטואלית של עד ארבעה משתתפים
 3. ליווי אישי – נציג וול סטריט יעקוב אחרי ההתקדמות שלכם ויהיה הכתובת לשאלות/פניות במקרה הצורך.
 4. ספר דיגיטלי – ספר תרגול הכולל קטעי קריאה, כתיבה, שמע ואפשרות לתיקון אוטומטי.
 5. תכנית לימוד המיועדת לאנשי עסקים ותכלול בין השאר סימולציות של מצגות, ריאיונות עבודה ועוד.
 6. אמצעי מולטימדיה כמשחקים וסרטונים.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מרגישים שהקריירה שלכם תפגע בגלל רמת האנגלית שלכם תוכלו להתחיל לשפר את השפה השגורה בפיכם כבר עכשיו. למעבר לדף מחירון והרשמה לחצו כאן.

X