השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


 • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


 • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


 • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


 • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


 • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


 • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


 • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


 • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


דף הבית >> קורסי אנגלית >> וול סטריט אונליין >> לימוד אנגלית באינטרנט למתחילים

לימוד אנגלית באינטרנט למתחילים

אנשים רבים בני כל הגילאים מעוניינים ללמוד את השפה האנגלית לצרכים שונים: עבודה, ביקור בחו"ל, תקשורת עם קרובי משפחה שלא גרים בארץ ועוד. למרות שרבים רכשו כלים בסיסיים בבית הספר, לעיתים גם לבני נוער ומבוגרים נדרש קורס אנגלית למתחילים. בעוד שוול סטריט מציעה קורסים למתחילים בסניפים ברחבי הארץ, יש אנשים שמעדיפים ללמוד את השפה דרך המחשב ומחפשים קורסי אנגלית אונליין למתחילים.

למטרה זו, וול סטריט פתחה את האפשרות ללימוד אנגלית באינטרנט. התכנית כוללת קורס הנלמד בכיתה וירטואלית של עד ארבעה משתתפים עם מורה צמוד וכן לימוד באמצעים דיגיטליים כולל חוברת לימוד אינטראקטיבית, סרטונים ומשחקים. במסגרת הקורס למתחילים, הלומדים יעשירו את אוצר המילים שלהם, יתרגלו שיחות באנגלית, יקראו ויכתבו וגם ילמדו על חוקי הדקדוק. המטרה של קורס המתחילים היא מצד אחד לספק פתרון למי שמעוניין לראות שיפור בתוך כמה שבועות, ומנגד גם לתת כלים שיעזרו ללמוד ולהשתפר באנגלית בטווח הארוך.

 

לימוד אנגלית אונליין למתחילים

יתרונות קורס אונליין באנגלית מבית וול סטריט

לוול סטריט יש ניסיון של עשרות שנים בלימוד אנגלית, ושיטת הלימוד הייחודית שלה נלמדת במדינות בכל רחבי העולם. בקורסים למתחילים בסניפים, מתחילים ממש בהתחלה ממילים ראשונות וה- ABC, עם זאת, חשוב לציין שקורס מתחילים באינטרנט נועד לאנשים עם ידע בסיסי בקריאה, כלומר, מכירים את האותיות. בקורס אינטרנט תיהנו ממגוון כלים ומשאבים:

 1. גמישות – למידה בזמן שנוח לכם מכל מקום שבו תהיו, כל מה שצריך הוא חיבור לאינטרנט.
 2. מבחן רמה שיבטיח שתתחילו ברמה המתאימה לכם עם חומר לימוד אישי המותאם עבורכם.
 3. לימוד בכיתה וירטואלית של עד ארבעה תלמידים ומורה.
 4. ליווי אישי – לאורך כל תקופת הלימודים המורה יעקוב אחרי ההתקדמות של כל תלמיד וגם יהיה הכתובת לשאלות במידת הצורך.
 5. ספר לימוד אינטראקטיבי – ספר שכולל קטעי קריאה, כתיבה, שמע ואף דיבור, כולל מתקן שגיאות אוטומטי.
 6. משחקים – מגוון משחקים לחיזוק ידיעת האנגלית.
 7. סרטונים – מבחר סרטונים שנועדו להסביר חומר לימוד מחד ולחזק את הבנת השמיעה שלכם מנגד.

טיפים לאנשים שמתחילים קורס אונליין באנגלית

רצון טוב עומד בבסיס כל למידה, אבל זה לא מספיק. יש שני דברים שגילינו שהם חשובים מאוד למי שלומד קורס אונליין.

 1. הגדירו מטרות – הגדירו מטרות ארוכות טווח - לדוגמא, אני רוצה לדבר אנגלית באופן שוטף לצד מטרות קצרות טווח לדוגמא, אני רוצה לנהל שיחה של חמש דקות באנגלית. המטרות ארוכות הטווח יתנו לכם השראה ללמידה, המטרות קצרות הטווח יעודדו אתכם להמשיך. כשתראו שאתם עומדים במטרות קצרות הטווח תהיה לכם תחושה של הישגיות והצלחה וזה מה שידרבן אתכם להתמיד בלימודים.
 2. למדו בקביעות – התמדה היא הגורם החשוב ביותר להצלחה ולכן אתם צריכים ליצור סביבה שתעזור לכם להצליח. תקבעו זמנים ובמקרה הצורך גם מקום שבו תתרכזו אך ורק בלמידה. במידה ותצליחו ליצור לעצמכם מסגרת קבועה של מקום וזמן, יהיה לכם קל יותר להתמיד ולכן גם להצליח בלימודים.

אנחנו מאחלים בהצלחה לכל מי שמעוניין להירשם לקורס אנגלית באינטרנט, למעבר לצפייה בדף מחירון והרשמה לחצו כאן.

X