השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


 • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


 • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


 • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


 • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


 • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


 • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


 • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


 • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


דף הבית >> קורסי אנגלית >> וול סטריט אונליין >> לימוד אנגלית באינטרנט לילדים

לימוד אנגלית באינטרנט לילדים

הורים רבים מחפשים קורסים ללימוד אנגלית באינטרנט המיועדים לילדים. באתרים רבים יש מקורות שונים שבהם הילדים יוכלו ללמוד את ה- ABC, שירים לילדים, מילים ראשונות, דפי עבודה בסיסיים ועוד. עם זאת, במידה והילדים כבר יודעים את ה- ABC ומעוניינים להעמיק את ידיעותיהם בשפה האנגלית, חברת וול סטריט מציעה לילדים קורס אונליין ייחודי שבו הם לומדים בכיתה וירטואלית עם ילדים נוספים (עד ארבעה ילדים בכיתה).

תכנית וול סטריט היא ייחודית משתי סיבות עיקריות. הראשונה, מדובר בתכנית כוללת שמשלבת בין הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, כתיבה ודיבור. התכנית כוללת שיעורים, ספרים, משחקים ועוד (פירוט בהמשך). מעבר לכך, התכנית משלבת את היתרונות שבלמידה בכיתה. לתלמידים יש מורה קבוע שמעביר את השיעורים ועוקב אחרי קצב ההתקדמות של כל תלמיד, יש אפשרויות לעבודה עצמית וגם לתרגול עם חבריהם לקבוצה בזמן השיעור. ילדים רבים מעדיפים את החוויה הלימודית שמאפשרת להם ללמוד עם ילדים נוספים ואולי אפילו להכיר חברים חדשים על פני למידה עם מורה פרטי.

וול סטריט הוא בית הספר המוביל בישראל ללימוד אנגלית למבוגרים, ובעקבות הדרישה פתחנו גם מסלולים לילדים. המסלולים לילדים ובני נוער מותאמים לפי רמת התלמידים, ומתאימים למתחילים ולמתקדמים. בסניפים של וול סטריט ברחבי הארץ נערכים קורסים מהרמה הבסיסית ביותר, כלומר לימוד ה- ABC ועד לקורסים למתקדמים המעוניינים להגיע לשפת אם. בקורסים לילדים באינטרנט, לימוד האנגלית במסלול הבסיסי מתאים לילדים שמכירים את האותיות ונמצאים בשלבים הראשונים של הקריאה והדיבור, וממשיך עד לרמת דוברי אנגלית בשפת אם.

מה כולל קורס אנגלית באינטרנט לילדים?

 1. לימודים בכיתה וירטואלית של עד ארבעה תלמידים.
 2. ליווי אישי – לכל תלמיד יש מורה מלווה (לרוב המורה מהכיתה הוירטואלית) שתפקידו לעקוב אחרי התקדמות התלמיד ולהיות זמין לשאלות במידה ויש.
 3. ספר דיגיטלי – ספר לימוד שכולל קטעי קריאה, שמע ותרגול בכתיבה ודיבור. לספר הדיגיטלי יש אפילו מתקן שגיאות אוטומטי כך שהתלמיד יוכל לדעת בזמן אמת אם הוא עשה טעות.
 4. משחקים לימודיים – כל תלמיד מקבל גישה למגוון משחקי העשרה המעבירים את חומר הלימוד בדרך חווייתית.
 5. סרטונים – במאגר הלימוד שלנו יש סרטונים קצרים, לעיתים מדובר בהסברים בנושאים שונים באנגלית ופעמים אחרות מדובר בתרגול של הבנת הנשמע באנגלית.
 6. מבחן רמה – בתחילת כל קורס התלמיד עובר מבחן רמה שנועד להתאים אותו למסלול הלימוד הרצוי לפי רמתו. לאורך הלימודים בוול סטריט התלמיד יעבור עם הזמן מבחני רמה נוספים כדי לעקוב אחר התקדמותו ועדכון נושאי הלימוד בהתאם.

נכון לאביב 2020, עם התפרצות נגיף הקורונה, הצורך של תלמידים בקורס אנגלית איכותי ומקיף שמתקיים מהבית עלה. לוול סטריט יש את תכנית הלימוד המקיפה, האיכותית והאפקטיבית שתגרום לתלמידים ללמוד את השפה האנגלית על בוריה וגם ליהנות מהדרך!

לימודי האנגלית באינטרנט מיועדים לילדים בגיל תשע ומעלה. למעבר לעמוד מסלולים ומחירים לחצו כאן.

X