השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


דף הבית >> קורסי אנגלית >> וול סטריט אונליין

וול סטריט אונליין

 

חודש

6 חודשים

שנה (12 חודשים)

מולטימדיה

V

V

V

ייעוץ אונליין

V

V

V

שיעורים אונליין 

V

V

V

כיתה וירטואלית 

V

V

V

מורה מלווה

V

V

V

תעודת אחריות

ללא

עד 2 רמות

4 רמות

ספר דיגיטלי

V

V

ללא הגבלה

שיעורים מסכמים (אינקאונטרים)

V

V

V

מחיר (כולל מע"מ) - תקנון

990 ₪ 

3,890 ₪ 

5,975 ₪ 

 

קורס וול סטריט Online מספק לתלמידים אפשרות ללמוד ולשפר את האנגלית שלהם מבלי לצאת מהבית. הקורס משלב בין היתרונות של הלמידה מהבית מול המחשב עם היתרונות של למידה בכיתה. הלמידה בקורסים המקוון של וול סטריט נעשים בכיתות וירטואליות קטנות של עד ארבעה תלמידים עם מורה אישי שילווה את הלומדים. פרט לשיעורים עם המורה, התלמידים נהנים מכלים ומשאבים שונים שיעזרו להם ללמוד אנגלית

מה הקורס כולל?

מורה – כן, כן. גם אם אתם לומדים בבית, עדיין יש מורה שמעביר שיעורים, ששואל שאלות וגם עונה כשצריך. המורה הוא יותר ממורה בלבד, הוא גם מלווה ועוקב אחר ההתקדמות של התלמידים בקורס. בגלל שאנחנו מאמינים, שגם כשלומדים מהבית, הקשר האישי הוא חשוב ואף הכרחי.

שיעורי אונליין מול מורה – בנוסף להרבה כלים לימודיים אחרים, אתם נהנים מלימוד בכיתה אונליין, עם קבוצה קטנה של עד ארבעה תלמידים. כל שיעור וירטואלי אורך שעה ובו המורה מציג חומר חדש, במהלך השבוע-שבועיים הקרובים אתם תתרגלו את חומר הלימוד, כדי שלשיעור הבא תגיעו מוכנים ללמוד דברים חדשים. בכיתה תוכלו לתרגל את החומר הנלמד ויהיו גם משימות (אם תבחרו...) יחד עם חבריכם ללימודים.

סרטוני למידה – בסרטונים תוכלו להיחשף לנושאים חדשים בשפה האנגלית וגם לתרגל את הבנת הנשמע.

תרגול קריאה/כתיבה/שמיעה/דיבור – כתלמידים בקורס תצטרכו לפתור או להשתתף בתרגילים שנועדים לחזק את ההבנה שלכם ובשלב מאוחר יותר גם למדוד את קצב התקדמותכם. התרגול משתנה לפי רמת התלמיד ומותאם לנושאי הלימוד.

משחקים – למידה היא לא רק קריאה כתיבה, אפשר ללמוד הרבה מאוד גם ממשחקים – לכן, התלמידים נהנים מעשרות משחקים שיעזרו לכם להבין ולזכור את חומר הלימוד בדרך מהנה וחווייתית.

ספרים דיגיטליים – ספרי התרגול שלנו מציעים הרבה יותר מספרים רגילים – תוכלו ליהנות מקטעי קריאה וגם קטעי שמע (אודיו), תרגילים ואפילו תיקון אוטומטי. בסוף הקורס או הרמה תוכלו להוריד את הספר כ- PDF והוא שלכם.

כיצד נקבעת הרמה?

לאחר ההרשמה התלמיד מקבל קישור למבחן שמטרתו למדוד את רמתו בשפה האנגלית. לאחר בדיקה זו נדע להתאים את חומר הלימוד לרמה של התלמיד.

האם אפשר לעבור מלימודי אונליין ללימודים בסניפי וול סטריט?

בשנת 2020, עם התפרצות מגפת הקורונה עלתה הדרישה ללימודי אנגלית באינטרנט, ללא הגעה לשיעורים פרונטליים עם תלמידים נוספים. עם זאת, לאחר שהסניפים בקניונים ישובו לפעילות רגילה, תלמידים הנמצאים בקורס אונליין במסלול הארוך (10 חודשים), יוכלו לעבור ללימוד בסניפים. חשוב לנו להדגיש שנכון למרץ 2020, סניפינו בכל הארץ סגורים.

קלאב וקופלימנטרי – מה זה?

קלאב וקופלימנטרי הם שמות של פעילויות העשרה שנערכות בסניפים. תלמידים הרשומים לקורסי אונליין ארוכים (10 חודשים), יהיו זכאים להשתתף בפעילויות אלו, לאחר שהסניפים ישובו לפעילות רגילה. בפעילויות אלו שמים דגש על הבנת הנשמע ויכולת הביטוי שלכם באנגלית.

לימודי אנגלית אונליין של וול סטריט נועדו לתת לכם מענה מקצועי ויסודי כדי ללמוד ולשפר את השפה האנגלית.

למידע נוסף על קורסי האונליין הייחודיים של וול סטריט - 

* קורס אנגלית אונליין לילדים

 

בית הספר לאנגלית הטוב בעולם - למה כדאי ללמוד אנגלית בוול סטריט ?

 Wall Streetמזמינה אתכם להצטרף לבית הספר ללימוד אנגלית הטוב בעולם! אצלנו תמצאו את צוות המורים הטוב ביותר, בעל הכשרה ייחודית וניסיון רב שנים. אנו מציעים לכם ללמוד במותג הבינלאומי הכי מצליח בעולם, קורסי האנגלית שלנו מורכבות מקבוצות לימוד קטנות של עד 5 תלמידים, מורים דוברי אנגלית שפת-אם, סביבה דוברת אנגלית וקורסי אנגלית במגוון רמות ולכל צורך. קראו  עוד על לימוד אנגלית בוול סטריט.

 

קורסי אנגלית ב-Wall Street

הלימודים ב-Wall Street בנויים מ-20 רמות לימוד אנגלית שונות – מקורס אנגלית למתחילים ברמת ה-ABC ועד קורס אנגלית למתקדמים.

בתחילת הקורס נקבעת לתלמיד רמת האנגלית שלו על סמך מבחן רמה. בהתאם לתוצאות המבחן, מותאם לתלמיד מסלול לימודים אישי. תכני הקורסים כוללים שיעורי אנגלית במולטימדיה ומפגשי העשרה שמעניקים כלים ללימוד אנגלית, לניהול שיחה, לסביבת העבודה וליום-יום.

לרשימת הקורסים המלאה

X