*2044

2,000 ש"ח הנחה

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> לימוד אנגלית >> שיטת הלימוד

שיטת הלימוד

השיטה של וול סטריט היא דרך פרקטית ללמוד לתקשר באופן אפקטיבי באנגלית. היא משלבת שיטות ודרכי לימוד שונות המאפשרות לכל אחד להצליח ללא תלות בשיטת הלימוד המועדפת עליו או חוויות הלימוד הקודמות שלו. המערכת של Wall Street היא מערכת מודולרית גמישה בה תלמידים מקבלים תמיכה צמודה ועידוד, המאפשרים להם לצמוח ולהצליח בלימודיהם.

 

מיומנויות לימוד מגוונות בחוויית לימוד שלא הכרת

 

מולטימדיה - Interactive Lesson

שיעורים אינטראקטיביים ומהנים במערכת המולטימדיה המדמה סיטואציות מחיי היום-יום. השיעורים מתמקדים במיומנויות של הקשבה לשפה, חזרה על המילים, קריאה של טקסטים. ניתן לתרגל במולטימדיה בכל זמן ומכל מקום - בסניף, בבית או בטיול. בכך, התלמידים נהנים מגמישות מוחלטת המותאמת לאורח חייהם.

חוברת העבודה - Student Manual

חוברת עבודה המסכמת את הנושאים המרכזיים הנלמדים בשיעור המולטימדיה. החוברת משלבת תרגול המחזק את יכולת הכתיבה.

שיעור מסכם Encounter

מפגשי לימוד קטנים של עד 5 תלמידים, המתמקדים בשטף הדיבור וביישום המיומנות המפגשים נקבעים בתיאום מראש לתלמידים הנמצאים באותה יחידת לימוד על מנת להעניק סביבה לימודית תומכת שמאפשרת לדבר בביטחון בדיוק ברמה של התלמיד.

צפו בסרטון על שיטת לימוד האנגלית המיוחדת של וול סטריט:


פעילויות העשרה באנגלית

The Club -Live English, Learn English

לחיות אנגלית זה ללמוד אנגלית ואת זה אנחנו יודעים לעשות מצוין ב-Wall Street English. The Club הוא המועדון החברתי שלנו, בו אנחנו מעבירים מגוון סדנאות מקצועיות בנושאים כגון: חיזוק שטף הדיבור, קריאה וכתיבה, שיעורי דקדוק, כתיבת e-mail ועוד. לצפייה בתוכנית החודשית של The Club

שיעורי העשרה - Complementary

מפגשי העשרה המרחיבים את נושאי הלימוד לתחומים של בידור, עסקים, טיולים, ספורט ועוד בדגש על חוויית הדיבור והשיחה. המפגשים מתקיימים בסניף בקבוצות של עד 9 תלמידים, בהנחיית English Leader.

 

 

קורסי אנגלית

הקורסים ב- Wall Street בנויים מ-20 רמות לימוד אנגלית שונות – החל מרמת אנגלית למתחילים וכלה ברמת מתקדמים, כך שכל אחד יכול ללמוד אנגלית ברמה שלו. בוא למצוא קורס אנגלית המתאים במיוחד לך.

רוצה לקבל כבר עכשיו מושג על רמת האנגלית שלך? בחן את עצמך באנגלית במבדק רמה קצר בחינם!

 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון,
SMS ודואר אלקטרוני
X