השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


דף הבית >> לימוד אנגלית >> השיטה של מורה ולוח

השיטה של מורה ולוח

לוח וגיר? תמחקו את כל מה שידעתם על לימודי אנגלית

תרשו לנו להתחיל רגע מהסוף: אם אתם רוצים ללמוד אנגלית, או לשפר את יכולות הדיבור וההבנה שלכם בשפה, אתם חייבים לשכוח את כל מה שידעתם עד כה על לימודי אנגלית. כן, אנחנו לגמרי נחרצים בעניין; המודל של כיתה, עם הרבה תלמידים ומורה אחד, היה אולי רלוונטי בעבר, אבל היום יש שיטות מוצלחות בהרבה ללימוד אנגלית.

לא קשה להסביר מדוע המודל של כיתה ומורה הוא מיושן; מספיק שתפשפשו קצת בזיכרון שלכם ותמצאו את התשובה. נו, אנחנו מתכוונים למורה הזו לאנגלית בתיכון, שכל שיעור שלה התחיל בהכתבת מילים ונגמר בשינון זמנים ופעלים. וכך, אומנם רכשתם את יסודות השפה, אבל לא למדתם כיצד להשתמש בה.

זה חבל, כי האמת היא שרוב הישראלים יודעים לקרוא ולכתוב באנגלית, וגם לדקלם את כל הבניינים והזמנים שבשפה, אבל אין להם את הביטחון והידע הדרוש בשביל לפתוח את הפה ולדבר. במילים אחרות, השפה אולי נמצאת בזיכרון שלהם, אבל ברגע האמת הם פשוט לא יודעים כיצד לשלוף את הידע הזה. לא אחת זה בדיוק מה שימנע מהם לצלוח ראיון עבודה בסיסי שמתנהל באנגלית או יפגע ביכולת שלהם לטייל באופן עצמאי במדינה זרה.

אז מהי השיטה הנכונה ביותר ללימוד אנגלית, או למעשה כל שפה אחרת שאינה שפת האם שלכם? מסתבר שגם לשאלת מיליון הדולר הזו יש תשובה והיא טבעית יותר ממה שחשבתם.

שיטת לימוד דו-סטרית

אמרנו "טבעית", וממש לא במקרה. למעשה, שיטת הלימוד האפקטיבית ביותר ללימוד שפה שניה מדמה את האופן שבו ילדים רוכשים את שפת האם שלהם – בטבעיות, תוך דגש על שמיעה ודיבור, ורק אחר כך על קריאה וכתיבה. זו התובנה שעומדת בבסיס שיטת הלימוד Blended, של בית הספר לאנגלית Wall-Street.

ב-Wall-Street לומדים בסביבה המתנהלת רק באנגלית, שבה התלמידים לא רק מקשיבים באופן חד-צדדי ומשננים נוסחאות וטכניקות, אלא גם משוחחים אחד עם השני ומפנימים את השפה על בסיס קונוטציות, הקשרים וקונטקסט. כך, בעת הצורך, הם יוכלו להזמין אוכל במסעדה, לקנות בגד בחנות, ובקיצור לעשות כל דבר יום-יומי – רק באנגלית.

וזה לא כל הסיפור. בשיטת Blended יש דגש על סביבה פרסונלית ואינטראקטיבית, ששמה את התלמיד במרכז ומתאימה את רמת הלימוד לקצב ההתקדמות האישי שלו. זאת בניגוד לסביבת הלימוד בבית הספר, המתאפיינת בכיתות עמוסות תלמידים ולכן גם ביחס חד-סטרי ולא אישי.

אנגלית היא חלק מלימודי הליבה בישראל וזה כמובן מבורך, אבל תהליך הלמידה מוכוון לטווח הקצר בלבד ובמטרה לסייע לתלמידים לעבור את הבגרות ותו לא. ב-Wall-Street, לעומת זאת, שמים את הדגש על הטווח הארוך ומכינים את הישראלי הממוצע לחיים האמיתיים. ולזה אין באמת תחליף. 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

X