השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


דף הבית >> לימוד אנגלית לילדים >> לימודי אנגלית לילדים – מדוע ומתי להתחיל?

לימודי אנגלית לילדים – מדוע ומתי להתחיל?

וול סטריט - לימוד אנגלית לילדים

שפה היא כוח ואמצעי תקשורת מרכזי לשיתוף דעות, מחשבות ורגשות. כיום, כשהעולם הוא כפר גלובלי, גוברת אף יותר החשיבות של לימוד אנגלית כשפה שנייה, משום שהיא מהווה כלי בסיסי להתקדמות והצלחה בחיים. הקניית כלים וידע באנגלית היא צעד חיובי ומתגמל גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. לימוד אנגלית כילדים מעשיר את הידע, מרחיב ומפתח כישורי תקשורת ואף תורם לשיפור הישגים במקצועות אחרים כולל בעברית וזורע זרע להגשמת יעדים בעתיד. את לימודי השפה מומלץ להתחיל כבר בגיל צעיר, אפילו החל מגיל 4, גיל בו ילדים עדיין לא מפתחים רתיעה מלימוד שפה חדשה ואין להם התנגדות עקרונית לרעיון. להתחלה המוקדמת יש יתרונות נוספים עליהם תוכלו לקרוא כאן.

הימנעות ממחסומי שפה

לא אחת, בני נוער וסטודנטים המצטיינים בלימודי שפה בכיתה ובהבנתה, מתקשים לבטא יכולות אלו בחיי היומיום. מקורה של הבעיה הוא במחסום שפה שמבוגרים רבים נתקלים בו בגלל סיבות כמו חוסר בטחון לביטוי עצמי באנגלית. ממצב זה ניתן להימנע באמצעות לימוד אנגלית כשפה שנייה כבר בילדות. בגיל צעיר החששות המובילים למחסומי שפה עדיין לא דומיננטיים וכפועל יוצא מכך, ילדים השולטים באנגלית משתמשים בה בכל הזדמנות באופן אקטיבי, משתתפים בשיחות ומשפרים אותה בכל עת.

פיתוח סקרנות וגישה נכונה

שיטות מתקדמות ומהנות המתאימות לגילאים צעירים יפתחו סקרנות, עניין וגישה חיובית ללימודי שפה זרה בכלל וללימודי אנגלית בפרט. גישה זו תוביל להבנת יתרונותיה ככלי לתקשור עם אנשים, כאמצעי לשיפור אפשרויות המשחק וכמובן גם לצפייה וגלישה ברשת האינטרנט. בWall Street- אנו מציעים קורסי לימוד אנגלית לילדים שיסייעו לילדיכם לצבור ביטחון בשפה, תוך כדי למידה חוויתית ומהנה.

שיפור הישגים בבית ספר

מחקרים בתחום מעידים כי ילדים הלומדים ושולטים בשפה זרה נוספת מרוויחים יתרון קוגניטיבי חשוב. בזכות האימון ילדים דוברי שפה שנייה משפרים את רמת ציוניהם גם בתחומי לימוד אחרים, לעומת ילדים דוברי עברית בלבד.

פיתוח המוח והאינטליגנציה

לימודי האנגלית הם אימון חשוב למוח שתורם לא רק ליכולות הקוגניטיביות, אלא גם מפתח את היכולות באופן כללי. למעשה, ככל שמשפרים את היכולות בשפה זרה ולאורך השנים יודעים יותר שפות - כך במקביל המוח מתפתח יותר.

סיגול מבטא נכון

יתרון נוסף של לימוד אנגלית כשפה שנייה אצל ילדים נעוץ ביכולת לסגל מבטא נכון ברמה הקרובה לזו של שפת אם. חשוב לדעת כי ילדים ניחנים ביכולת לאבחן דקויות ורבאליות רבות, סגולה שנחלשת בגיל מבוגר יותר ומעניקה להם אפשרות לחקות באופן מדויק מבטאים. יחד עם זאת, על מנת להשיג תוצאות משביעות רצון, חשוב  שמי שילווה אתכם בקורס יהיה בעל מבטא מדויק ברמת שפת אם, כדי שיהווה מודל חיקוי ראוי עבור הילד. שיטת הלימוד שפיתחנו ב Wall Streetשיטת הלימוד הרב-חושי - מתאימה במיוחד לילדים צעירים והלימוד נעשה באופן חוויתי וכיפי. השיטה משלבת בין הוראה פרונטלית ובין פעילויות כמו בישול, צפייה בסרטים, משחקים, קריאה בספרים ועוד. 

 

חיזוק הביטחון העצמי

ילדים הלומדים אנגלית מגיל צעיר ושולטים בה הרבה יותר טוב מבני גילם האחרים, זוכים גם ליתרון חברתי המפתח את ביטחונם ותדמיתם העצמית. כישורים אלו יזכו להערכה, הן בקרב מבוגרים והן בקרב ילדים ויספקו תחושות של הישגיות, הצלחה וייחודיות.

מרכזי הלימוד לילדים של וול סטריט >>

תוכנית האנגלית לילדים של וול סטריט >>

אנגלית לילדים - טיפים וכלים >>

בית ספר לאנגלית >>​

 

 

X