*2044

20% הנחה בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> אנגלית עסקית >> סדנאות אנגלית לעובדים

סדנאות אנגלית לעובדים

וול סטריט בית הספר המוביל ללימוד אנגלית מציע קורסי אנגלית עסקית המותאמים במיוחד לחברות וארגונים הפועלים בשווקים הבינלאומיים. כיום, במרבית החברות נדרשים העובדים לידע באנגלית במהלך העסקים היומיומי והשפה האנגלית הפכה לכלי עבודה הכרחי. שיטת Wall Street ללימוד אנגלית כשפה שנייה (ESL) הוכיחה עצמה במדינות רבות ברחבי העולם ובישראל בפרט.

סדנאות אנגלית לעובדים סדנאות אנגלית עסקית - נושאי לימוד:

השיטה של וול סטריט הותאמה במיוחד לקורסים קבוצתיים המועברים בחברות ובארגונים רבים. המטרה העיקרית של הקורסים באנגלית עסקית שמציע וולסטריט היא רכישת מיומנויות ספציפיות וממוקדות בשפה האנגלית. הקורס מותאם לצרכי הארגון ורמת הלומדים ומשלבת בתוכה לימודים תיאורטיים לצד התנסות מעשית וחווייתית, ונתן דגש על שימושים נפוצים באנגלית בעולם העסקים, כגון הכנת מצגת באנגלית, כתיבת קורות חיים באנגלית, מיילים וכד'

סדנאות אנגלית לעובדים בוול סטריט

וולסטריט פיתחה מגוון קורסי אנגלית עסקית המותאמים לצרכי המגזר העסקי בישראל. עובדים בארגונים ובחברות הנמצאים בקשרי מסחר עם השוק הבינלאומי יקבלו כלים שניתן ליישמם בצורה מיידית. היכולת לתקשר באנגלית ולנהל את העבודה השוטפת בכל אמצעי התקשורת נמצאת בבסיס הקורסים העסקיים והסדנאות באנגלית של וול סטריט.

קהל יעד: עובדים הנדרשים לשימוש ספציפי בשפה האנגלית בסיטואציות שכיחות בחיי הארגון.

התקשרו ל-1-800-80-4000 כדי לקבל פרטים נוספים ולהירשם לאחת מסנדאות האנגלית עסקית שלנו, או לחילופין אתם יכולים להשאיר פרטים בטופס שבאתר ונחזור אליכם בהקדם.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X