השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


דף הבית >> אנגלית עסקית >> סדנאות אנגלית לעובדים

סדנאות אנגלית לעובדים

וול סטריט בית הספר המוביל ללימוד אנגלית מציע קורסי אנגלית עסקית המותאמים במיוחד לחברות וארגונים הפועלים בשווקים הבינלאומיים. כיום, במרבית החברות נדרשים העובדים לידע באנגלית במהלך העסקים היומיומי והשפה האנגלית הפכה לכלי עבודה הכרחי. שיטת Wall Street ללימוד אנגלית כשפה שנייה (ESL) הוכיחה עצמה במדינות רבות ברחבי העולם ובישראל בפרט.

סדנאות אנגלית לעובדים סדנאות אנגלית עסקית - נושאי לימוד:

השיטה של וול סטריט הותאמה במיוחד לקורסים קבוצתיים המועברים בחברות ובארגונים רבים. המטרה העיקרית של הקורסים באנגלית עסקית שמציע וולסטריט היא רכישת מיומנויות ספציפיות וממוקדות בשפה האנגלית. הקורס מותאם לצרכי הארגון ורמת הלומדים ומשלבת בתוכה לימודים תיאורטיים לצד התנסות מעשית וחווייתית, ונתן דגש על שימושים נפוצים באנגלית בעולם העסקים, כגון הכנת מצגת באנגלית, כתיבת קורות חיים באנגלית, מיילים וכד'

סדנאות אנגלית לעובדים בוול סטריט

וולסטריט פיתחה מגוון קורסי אנגלית עסקית המותאמים לצרכי המגזר העסקי בישראל. עובדים בארגונים ובחברות הנמצאים בקשרי מסחר עם השוק הבינלאומי יקבלו כלים שניתן ליישמם בצורה מיידית. היכולת לתקשר באנגלית ולנהל את העבודה השוטפת בכל אמצעי התקשורת נמצאת בבסיס הקורסים העסקיים והסדנאות באנגלית של וול סטריט.

קהל יעד: עובדים הנדרשים לשימוש ספציפי בשפה האנגלית בסיטואציות שכיחות בחיי הארגון.

נא לפנות אל לי חינגלי למייל: Lee.hingaly@wsi.co.il כדי לקבל פרטים נוספים ולהירשם לאחת מסנדאות האנגלית עסקית שלנו, או לחילופין אתם יכולים להשאיר פרטים בטופס שבאתר ונחזור אליכם בהקדם או בטלפון 050-2647545.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

X