*2044

20% הנחה בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> אנגלית עסקית >> שימוש באנגלית עסקית

שימוש באנגלית עסקית

בוול סטריט מבינים את הצורך הגדול של חברות ועסקים להעסיק דווקא עובדים עם ידע נרחב באנגלית. העולם המודרני והטכנולוגיות המשוכללות, גרמו לכך שהשוק הפך להיות ממקומי לעולמי. כל בעל עסק מבין את החשיבות הכלכלית של לפרוץ קדימה אל השוק העולמי, ולעשות עסקים בינלאומיים. השוק העולמי הינו תחרותי ביותר, ועל מנת להשתלב בו זקוקים לעובדים מקצועניים, בעלי גישה שיווקית שיצליחו לעניין ולרתק אנשים ממדינות שונות. יצירת שפה משותפת הינה המפתח לפתיחת דלתות והזדמנויות.

השפה שעושה את הרושם

השפה האנגלית הינה הפופולארית ביותר בקרב אנשים ממדינות שונות. על כן, השוק העולמי משתמש בעיקר בשפה זו. כאשר עובד מדבר אנגלית רהוטה ברמה גבוה, המוצר או השרות מוצגים בצורה הרבה יותר טובה, ומתקבל רושם חזק וחיובי. המשמעות שיש לאדם המשווק הינה רבה ביותר.

על מנת לדבר עם אנשי עסקים מכובדים ולנהל איתם משא ומתן, אין זה מספיק שהידע באנגלית יסתכם בלהצליח לראות סרטים בלא תרגום. יש צורך להצליח לדבר בצורה שותפת, ממולחת ועם הרבה מאוד ביטחון עצמי. השוק העולמי הוא בעל עולם מונחים משלו, וכדי להצליח צריכים להכיר את המילים הנכונות.

צפו בקיריל, רואה חשבון ששיפר את האנגלית המקצועית שלו בעזרת וול סטריט

קורסים ייחודים לאנשי עסקים

Wall Street פיתחה תוכניות לימוד ייחודיות, לקורסים באנגלית עסקית עבור המגזר העסקי. כולם מודעים ליתרון העצום, שיש לאדם שבקורות חייו כתוב שהוא שולט היטב בשפה האנגלית עם דגש עסקי. בזכות הקורסים האיכותיים של בית הספר Wall Street, יותר ויותר אנשים מצליחים להתקבל למשרות בכירות, שבעבר הם יכלו רק לחלום עליהם.

במהלך הקורסים המשתתפים מקבלים כלים חשובים ופרקטיים, אשר יגרמו להם להצליח באופן מידי לדבר בצורה הנכונה. הקורסים מיועדים למנהלי עסקים, אנשי שיווק, ובעצם לכל העובדים אשר מעוניינים לפעול מול השוק העולמי בצורה האינטלקטואלית והמוצלחת ביותר. אם גם אתם רוצים להיות בעלי קורות חיים מרשימים אשר יגרמו לכם להתקבל למקומות עסקיים חשובים, ולהצליח אחר כך במהלך העבודה העסקית, צרו קשר עוד היום עם Wall Street!

מבחר הקורסים לקהל העסקי כולל:

  • מצגת באנגלית - בוא ללמוד איך להכין מצגת מקצועית ומרשימה באנגלית.
  • כתיבה באנגלית - למד איך לכתוב באנגלית בצורה עניינית וחכמה המתאימה לסביבה העסקית.

למידע נוסף על תוכניות לימוד אנגלית בוול סטריט - התקשר 1-800-80-4000 או השאר פרטים בטופס בצד שמאל, ויועץ לימודי אנגלית יחזור אלייך.

למי הכי כדאי לשפר את המבטא ויכולת השיחה באנגלית? >>

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X