*2044

20% הנחה בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> קורסי אנגלית >> אנגלית ללא הגבלה

אנגלית ללא הגבלה

שיטת הלימוד הייחודית שלנו מתבססת על השיטה הטבעית: שמיעה, התבטאות, תיקון ההתבטאות וחוזר חלילה, ממש כפי שתינוק לומד שפה חדשה או אדם השוהה בארץ זרה ונדרש להסתגלות. זוהי השיטה המוכחת כמוצלחת ביותר בעולם.

Wall Street מבינה את צרכי לקוחותיה ואת קצב החיים העמוס ומאפשרת לרכוש קורס אנגלית לפי תקופות זמן קבועות מראש של חצי שנה, 9 חודשים, שנה ו-15 חודשים, המאפשרים למידה בקצב אישי ומותאם לאורח החיים שכל אחד מנהל ללא הגבלת רמת הלימוד.

קורסי האנגלית ללא הגבלה מספקים גם מענה ללקוחותינו העסקיים אשר בנוסף לקורס אנגלית ללא הגבלה מקבלים שירותי מעטפת כגון תמיכה בתרגום וניסוח מיילים עסקיים, כתיבה באנגלית לצרכים עסקיים, הכנה לשיחת טלפון או פגישה, הכנה להעברת מצגת באנגלית ועוד. תוכנית זו מספקת תמיכה מלאה בפעילות העסקית של הלקוחות ע"י מתן ליווי מקצועי בנקודות הממשק שלהן יידרש.

קורסי ה-Unlimited מאפשרים ללקוחותינו להגיע לסניף כל יום, כל היום, ללא הגבלה. זאת בנוסף לשיטת הלימוד החדשנית של Wall Street המאפשרת גם לתרגל בכל זמן ומכל מקום - English Anytime.

למידע על קורסי אנגלית במסלולים שונים:

רוצים לקבל מידע נוסף על קורסי ה-Unlimited ללימודי אנגלית של וול סטריט? מעוניינים להירשם והתחיל ללמוד אנגלית עוד היום? התקשרו ל-2044* או השאירו פרטיכם באתר ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם.

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X