השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


דף הבית >> קורסי אנגלית >> לימוד אנגלית למבוגרים

לימוד אנגלית למבוגרים

אף פעם לא מאוחר מדי ללמוד אנגלית. אנשים בכל העולם, בכל הגילים ובכל השפות מצטרפים מדי יום לקורסים השונים של וולסטריט ללימוד אנגלית בגלל סיבה זו בדיוק. אל תתנו לאף אחד לנסות לשכנע אתכם שככל שאדם מתבגר, כך תהליך הלמידה הופך קשה יותר. 

בסניפי וולסטריט בכל הארץ (וגם במאות בתי הספר בחו"ל) לומדים בני הגיל השלישי במגוון קורסים ומגוון רמות. למעשה, דווקא לאוכלוסיה המבוגרת, היתרון המשמעותי ביותר שלימוד אנגלית למבוגרים בוולסטריט מבטיח הוא האפשרות ליהנות מסביבת לימודים תומכת והתאמה לקצב האישי של התלמיד.

למה מבוגרים לומדים אנגלית?

לימודי אנגלית למבוגרים

הסיבות שבגללן מבוגרים מגיעים ללמוד אנגלית בוולסטריט רבות ומגוונות:
חלקם רוצים להתמודד עם תחומים טכניים שונים וחשים כי המכשול העיקרי שעומד בפניהם הוא מכשול השפה (לדוגמא באינטרנט - בו ללא ספק השפה השלטת היא אנגלית), בעוד שאחרים מעוניינים לטייל בעולם ומחליטים לקחת קורס אנגלית בסיסי שיאפשר להם תקשורת בסיסית בסביבה דוברת אנגלית.
 

לעיתים אדם מבוגר מעוניין לבצע הסבה מקצועית ומגלה כי בתחום בו הוא שואף לעסוק קיים צורך במיומנויות שפה שלא רכש עד כה. לפעמים גם אנשי עסקים עצמאיים חשים כי היעדר שליטתם בשפה האנגלית הוא מקל בגלגלי העסק שלהם וכי שיפור יכולות התקשורת שלהם והמיומנויות שלהם באנגלית עסקית יכול לסייע בהתפתחות העסק.

גם ללא צורך תעסוקתי נמצא אנשים שחזרו לספסל הלימודים כדי ללמוד אנגלית כשפה שנייה. חלק ויתרו לעצמם בתיכון ולא למדו, לחלק לא היתה אפשרות ללמוד, וכולם מרגישים את תחושת הפספוס בכך שאינם יודעים את השפה הנפוצה בעולם.

צפו ביצחק, שהגיע ללמוד אצלנו לאחר שיצא לגמלאות

קורס אנגלית לגיל השלישי

היתרון המשמעותי ביותר שלימוד אנגלית למבוגרים בוולסטריט מבטיח לכם הוא האפשרות ליהנות מלימודי אנגלית  לצד אנשים מכל הגילאים ובכל רמות השפה האנגלית. תהליך הלמידה הייחודי, שמבוסס על אינטראקציה בשפה האנגלית בלבד בתוך מתחם בית הספר, מאפשר גם למי שלא בטוח בשפה שלו או נאחז באוצר מילים בסיסי מאוד לשפר את רמתו בקלות וביעילות. הסביבה החברתית מאפשרת לא רק לבלות את הזמן בנעימים, אלא גם לתרגל שיחה באנגלית מול אנשים שממש כמוכם, נמצאים שם לצרכי למידה.

למידע על קורסי אנגלית לבני הגיל השלישי, ברמות שונות:

 

X