השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


 • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


 • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


 • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


 • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


 • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


 • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


 • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


 • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


דף הבית >> וול סטריט בית ספר לאנגלית >> כניסת תלמידים >> דרישות טכניות למוצרי הדיגיטל

דרישות טכניות למוצרי הדיגיטל

כל שכל תלמיד של וול סטריט יודע, אנחנו דואגים לספק לכם חווית לימוד אינטראקטיבית ומהנה הכוללת שימוש בחומרי לימוד וספרים דיגיטליים. על מנת שתוכלו להנות מהספרים הדיגיטליים וללמוד בכיף, חשוב שהמכשירים בהם אתם משתמשים יעמדו בסף מסוים של דרישות טכניות, על מנת לאפשר לכם גישה לחומרי הלימוד המתקדמים של וול סטריט ולשפר את חווית הלמידה שלכם. 

מה צריך במחשב/טאבלט שלך בשביל שתוכל להתחבר וללמוד בספרים הדיגיטליים?

להלן דרישות הסף מהמחשב הפרטי שלך או הטאבלט בשביל שתוכל להשתמש בספרים הדיגיטליים בצורה החלקה ביותר.

 1. מערכת הפעלה:
  1. במחשבים נייחים או ניידים – נדרשת מערכת הפעלה של windows או OSx
  2. בטאבלט – נדרשת מערכת הפעלה של אנדרואיד או ios.
 2. מסך – צריך להיות בגודל 10 אינץ ומעלה.
 3. הכונן הקשיח - צריך להיות מינימום בגודל של GB8
 4. זיכרון - למחשב שלך צריך להיות מינימום 2GB של זיכרון מסוג RAM.
 5. מהירות המעבד - צריכה להיות 1.7GHz.
 6. דפדפן - גרסת ה-Windows Internet Explorer שלך צריכה להיות 11 ומעלה, ניתן להשתמש בדפדפנים אחרים כגון: Google Chrome גרסה 38+ או Safari גרסה 6+.
 7. חיבור אינטרנט - ככל שהחיבור שלך לאינטרנט חזק יותר, כך תשתפר חווית הלמידה שלך. החיבור המינימאלי הנדרש הוא 1.5M, אך כמובן שמומלץ חיבור מהיר יותר. 
 8. אבטחה - יש לדאוג להגדיר את תוכנות האבטחה של המחשב כך שיסמכו על אתר הסטודנטים של וול סטריט ושלא תחסום אותו בשום צורה-  www.wsistudents.com.

שיהיה לכם בהצלחה!

X