*2044

2,000 ש"ח הנחה

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> לימוד אנגלית לילדים >> מרכזי לימוד מותאמים לילדים בוול סטריט

מרכזי לימוד מותאמים לילדים בוול סטריט

אנחנו בוול סטריט מאמינים בשיטת לימוד חוויתי, המותאמת לחלוטין לעולמו של הילד ולאופן שבו הוא לומד שפה. מכיוון שילדים חווים שפה וקולטים אנגלית בצורה שונה ממבוגרים, חשוב שהם ילמדו בצורה שמתאימה להם.

מרכזי הלימוד לילדים של וול סטריט הוקמו מתוך מחשבה על האופן שבו ילדים חווים ולומדים את העולם. תוכנית האנגלית לילדים שלנו נשען על מחקרים רבים והניסיון ארוך השנים של וול סטריט בלימודי אנגלית בכלל ולימודי אנגלית לילדים בכלל. המרכזים מספקים חוויה עשירה ומגוונת, תוך שימוש בטכניקות הייחודיות והניסיון הרב של הצוות שלנו בלימוד אנגלית לילדים.

יתרונות מרכזי הלימוד של וול סטריטמרכזי הלימוד אנגלית לילדים של וול סטריט

  • מותאמים במיוחד לילדים
  • יוצרים עולם שלם של אנגלית עבור הילדים
  • משפרים את תהליך הלמידה
  • מספקים חוויה מהנה וייחודית ללימוד אנגלית

איך מרכזי הלימוד לילדים משפרים את הלמידה?

מרכזי הלימוד מאפשרים לילדים להיטמע לחלוטין בעולם שכולו אנגלית, הם לא רק לומדים את השפה, התחביר ואוצר המילים אלא חווים אותה בשלל דרכים. במרכזי הלימוד שלנו, הילדים ילמדו לפי שיטת הלימוד הרב חושית ויהנו מפעילויות חווייתיות כגון משחקים, בישול, צפייה בסרטים וקריאת ספרים – והכל כמובן באנגלית.

ילדים לומדים ונהנים מאנגלית בוול סטריט       מרכזי הלימוד שלנו - חווית למידה לילדים

מרכזי הלימוד שלנו מכוונים לגרות את מרכזי הלמידה וההנאה במוחם של הילדים ככה שהם ירצו להמשיך וללמוד ולהתמיד בלימודי האנגלית שלהם. השימוש בצבעים, חיות, צעצועים, סיפורים וכו' נועד לעודד הפנמה ולמידה משמעותית ואפקטיבית של השפה אצל הילדים. השילוב של למידה בדרך ייחודית בדרך מהנה תוך כדי חוויה רב חושית מאתגרת מספקת לילדים את כל הכלים הדרושים להם בשביל ללמוד אנגלית בכיף ולהצליח!

אז למה אתם מחכים? רישמו את ילדכם עוד היום לאחד מקורסי האנגלית לילדים שלנו, פשוט התקשרו ל-2044* או השאירו פרטים באתר והנציגים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם!

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון,
SMS ודואר אלקטרוני
X