*2044

20% הנחה בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> אנגלית עסקית >> מכתבי תודה והמלצה

מכתבי תודה והמלצה

בשערי וול סטריט, בית הספר המוביל בישראל ובעולם ללימודי השפה האנגלית, עוברים בכל שנה עשרות ומאות תלמידים המבקשים לשפר את האנגלית שלהם למטרות עסקיות. אנחנו גאים לעזור לתלמידים שלנו לשפר את אוצר המילים שלהם, כישורי המשא ומתן, שיווק ועוד - הכל כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בעזרת שיטה בינלאומית ללימודי אנגלית.

התלמידים שלנו עובדים במגוון רחב של תעשיות ושל תחומים, ונמצאים בכל הדרגות הארגוניות, אנחנו בוול סטריט גאים לעזור להם לשפר את יכולות האנגלית העסקית שלהם - והתלמידים שלנו מסבים לנו גאווה רבה כשהם מצליחים להשתמש בכלים שהם למדו אצלנו כדי להצליח בעולם. אנחנו מקבלים מכתבי תודה ומשובים חיוביים רבים מתלמידי הקורסים העסקיים שלנו ללימוד אנגלית, שבחרו ללמוד בוול סטריט, בזכות צוות המורים המנוסים שלנו, שיטות הלימוד המתקמדות והיחס האישי והחם.

בעמוד הזה תוכלו לקרוא את המלצות התלמידים שריכזנו עבורכם. התלמידים שלנו מגיעים ממגוון רחב של חברות ותעשיות ותמיד מחם לנו את הלב לראות את הערכה שם נותנים לצוות המורים, אנשים השירות ובכלל לוו סטריט. אנחנו מזמינים אותכם לקרוא את ההמלצות ולהתרשם בעצמכם ממה שלתלמידי קורסי האנגלית העסקית שלנו יש להגיד עלינו:

ורד קדוש - רדימיקס

ורד קדוש - מכתב המלצה

רפי - עצמאי

מכתב תושה של רפי

Luis Valdivia - 
Defence & Air Attaché of Chile in Israel

צוות בית חולים מאיר

מכתב תודה בית חולים מאיר

תמר הובר

ניצה מליק - נטפים

מחזור ינואר 2014 - RAFAEL

מכתב תודה של רפאל

עינב מדמון

עינב מדמון - מכתב תודה

 

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X