*2044

20% הנחה בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> לימוד אנגלית >> המלצות מתלמידי וול סטריט

המלצות מתלמידי וול סטריט

אנחנו בוול סטריט מתגאים להיות בית הספר המוביל בישראל ללימודי אנגלית! אנחנו מקבלים המלצות ומשובים רבים מתלמידי האנגלית שלנו אשר יצרו חיבור עם הצוות שלנו לאנגלית במהלך הלימודים. וול סטריט שמה לה למטרה להיות בית הספר המוביל בישראל ללימודי אנגלית ואנו גאים ללמד את אלפי התלמידים שעוברים בשערנו בכל שנה.

הצוות שלנו הם המנוסים והטובים ביותר בתחום ואנו דואגים לבחור אותם בקפידה ולספק להם את הכלים המתקדמים והטובים ביותר שיש היום - כל זה עבורכם, כדי שתקבלו את קורס לימודי האנגלית הטוב ביותר בארץ. הצוות שלנו משקיעים שעות רבות בהכנת מערכי השיעורים ותוכניות הלימוד, והם ידאגו להצלחה שלכם בעזרת הליווי האישי וההדרכה הצמודה, כדי שתוכלו לדבר אנגלית שוטפת בביטחון.

בין אם אתם מחפשים קורס ללימודי אנגלית עסקית, לימודי אנגלית לילדים או לימוד אנגלית למבוגרים - הצוות שלנו ילוו אותכם לאורך קורסי האנגלית כך שתוכלו לשפר את כישורי השפה שלכם, תדברו אנגלית בביטחון ותרכשו שליטה בשפה בהתאם לצורך שלכם. 

אבל למה לכם להאמין רק למילה שלנו, בואו לשמוע עדויות ישירות מפי הסטודנטים שלנו על הקורסים והלימודים אצלנו. היכנסו לסרטונים שלמטה וצפו בתלמידי וול סטריט הממליצים על הקורסים, השיעורים וצוות המומחים שלנו ועל היחס החם והליווי האישי שהם קיבלו לאורך כל הדרך.

 

 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X