*2044

20% הנחה בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> קורסי אנגלית >> אנגלית למתחילים

אנגלית למתחילים

מחפשים קורס אנגלית למתחילים? רוצים להתחיל ללמוד אנגלית ולהצליח לדבר בצורה שוטפת ובביטחון, תוך כדי לימוד חוויתי ומהנה?

אנגלית למתחילים - ABC

ידיעת השפה האנגלית הפכה להיות דרישת סף כמעט לכל דבר בחיי היומיום שלנו. אם אנחנו מעוניינים לגלוש באינטרנט, לטוס לחו"ל, להתקדם לתפקידים בכירים בקריירה שלנו או ללמוד לתואר מתקדם, ידיעת אנגלית ברמה בסיסית יכולה להשפיע על מהלך חיינו ולכן חשוב להקדיש לכך את החשיבות ואת תשומת הלב הראויה לכך.

למידת שפה חדשה, או שיפור שפה שאיננו שולטים בה הוא מטלה לא פשוטה, ועל מנת להשיג את התוצאות המקסימליות בטווח זמן קצר ככל האפשר, לימודי אנגלית למתחילים יכול לקדם אותכם בצורה משמעותית לעבר שליטה בשפה האנגלית. 

אנגלית למתחילים מיועד לאנשים שרוצים להתחיל בלימודי אנגלית ומבינים את הקושי שבללמוד שפה חדשה מבלי להעזר בגורמים מקצועיים. על מנת להגיעה לתוצאה של ידיעת אנגלית ברמה גבוהה, חשוב לזכור שהדרך רצופה מתחנות רבות, כאשר קורס אנגלית למתחילים הוא ההתחלה האידיאלית אל עבר המטרה. למידת שפה היא תהליך ארוך ומורכב, ועל מנת להגיע לתוצאות טובות בסוף הדרך, יש להתחיל את לימודי האנגלית בצורה הטובה יותר, עם בסיס איכותי שממנו תוכלו לפתח את רמת האנגלית שלכם.

קורס אנגלית למתחילים ABC 

מטרת קורס אנגלית למתחילים היא היכרות ראשונית עם האותיות הלועזיות,שימוש בהגייה וצירופים נכונים של האותיות כדי לבנות מילים, ותרגול בסיסי של מיומנויות הכתיבה והקריאה. בנוסף כולל הקורס חשיפה למילים בסיסיות וחיוניות ומשפטים ראשוניים ופירושם כדי שתוכלו להשתלב בקלות ברמת הלימוד הראשונה שלנו.

השלבים הראשונים של לימוד אנגלית ממוקדים בלמידה והפנמה של יסודות השפה האנגלית. הקורס מקנה הכרה ראשונית עם השפה ויכולות בסיסיות באנגלית, בהתאם לקורס מבוא באנגלית. צוות ה- English Leaders של וול סטריט ילוו אתכם בכל שלב במהלך הקורס ובסיוע מערכת המולטימדיה שלנו תוכלו ללמוד הגייה נכונה, ושימוש נכון באוצר מילים בסיסי באנגלית.

קורס אנגלית למתחילים ABC מיועד לתלמידים המעוניינים להשתלב בשיטת הלימוד הייחודית של וול סטריט וצריכים בסיס בתחום הקריאה והכתיבה. הקורס מהווה מעיין מכינה ראשונית ומבוא לעולם השפה האנגלית, מהווה בסיס להמשך לימודי האנגלית בעזרת המדריכים הכי טובים ומנוסים שיש להציע, ונלמד במשך שישה שבועות בכל מרכזי הלימוד של וול סטריט ברחבי הארץ.

למידע על מסלולי לימוד אנגלית נוספים:

רוצים לשמוע עוד על קורסי האנגלית של וול סטריט? מעוניינים להירשם והתחיל ללמוד אנגלית למתחילים עוד היום? השאירו פרטים בטופס שבאתר ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-2044* ונשמח לעמוד לרשותכם. 

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X