*2044

20% הנחה בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> בית ספר לאנגלית - וול סטריט >> English Leader בוול סטריט

English Leader בוול סטריט

English Leader, מומחים לאנגלית בוול סטריט הם אנשים שחיים ונושמים את השפה האנגלית. אנחנו בוולסטריט מתהדרים בצוות מומחים ייחודי ובלתי מתפשר המורכב מצוות של אקדמאים, דינאמיים, יצירתיים, בעלי נסיון ודוברי אנגלית שפת אם. אנו מאמינים שרק English Leader כאלו יכולים להיות נגישים, קשובים ואחראיים להתקדמות שלך ולהקנות לך את הבטחון המלא לדבר אנגלית.

English Leader ב-Wall Street עוברים הכשרה ארוכה ומקצועית עם מיטב המנהלים הדידקטיים של וולסטריט בארץ ובעולם. הליווי הצמוד של המומחים הדידקטיים וההשתלמויות השוטפות הופכים את English Leader לאנגלית של וול סטריט למומחים מצוינים ואת תלמידיהם לתלמידים מרוצים.

לימודי אנגלית

בית הספר לאנגלית וול סטריט מציע שיטה ייחודית ללימוד אנגלית. ב-Wall Street המומחים ילוו אתכם בתהליך הלימוד הטבעי ויאפשרו לכם לרכוש ידע ובקיאות בשפה האנגלית. מגוון השיטות והפעילויות שילוו אתכם לאורך כל תקופת הלימודים יהפכו את הלימודים לחוויה מעניינת ואפשרית. לא עוד ספר, מחברת, כיתה ומורה. בוולסטריט תחוו שילוב של מולטימדיה, קבוצות לימודים קטנות עם מומחים מהשורה הראשונה, פעילות הכוללת תרגול הדיבור, הקריאה והכתיבה עם מיטב ה- English Leader, וכל זאת בסטנדרטים בינלאומיים באווירת חו"ל.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X