השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


 • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


 • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


 • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


 • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


 • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


 • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


 • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


 • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


English Anytime שירות ותמיכה

לקוחות יקרים, אנו מברכים אתכם על הצטרפותכם לשרות English Anytime. השרות מאפשר גישה לקורס האישי שלכם, דרך כל מחשב בכל זמן ומכל מקום.

שרות EA הינו שרות הפועל ב-27 מדינות שונות בעולם ומהווה שרות משלים ללימודי המולטימדיה בשיטת ה- FLEX. 
השרות מאפשר גישה לקורס האישי שלכם, באמצעות שמות המשתמש והסיסמא שלכם בקורס. כך מתאפשר לכם, במידה ולא תוכלו להגיע לשיעורי המולטימדיה בסניף להשלים את רמות הלימוד ולשמור על קצב התקדמותכם בקורס.

אתר תמיכה זה מיועד לסייע לכם בתהליך התקנת המערכת בפעם הראשונה וכן בתפעול בעיות טכניות שונות, במידה ותתקלו בכאלו, בעת השימוש בשרות EA.

לשירותכם עומדים באתר:

 1. מפרט טכני נדרש - הדרישות הטכניות המינימאליות מהמחשב האישי שלכם.
 2. התקנת english@nytime - פירוט שלבי התקנת השרות, שלב אחר שלב.
 3. פתרונות נפוצים - מגוון תקלות שכיחות ופתרונות.
 4. שליחת פניה לתמיכה - שליחת פניה עם תקלה טכנית לצוות english@nytime.
 5. בדיקת סטאטוס פניה עדכון על סטאטוס טיפול בפניה שלכם.
אנו מאחלים לכם בהצלחה בלימודים וחווית לימוד מהנה מהשרות !
 
English @nytime לימודי אנגלית בכל זמן ומכל מקום

 

X