*2044

2,000 ש"ח הנחה

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> אנגלית עסקית >> קורסי Mix & Match

קורסי Mix & Match

משפרים את התוצאות העסקיות שלך

וול סטריט בית הספר המוביל בעולם ללימודי אנגלית, מציע לך מסלולים חדשניים ויחודיים המביאים לשיפור מיידי בתוצאות העסקיות של הארגון.

מגוון מסלולי Mix & Match העסקיים, מספקים מענה חדשני וגמיש לכל צורך בארגון, החל ממוקדי השירות והמכירה ועד לשדרה הניהולית.

 

 

שיווק - Marketing 

בניית תמהיל השיווק, בניית בריף שיווקי באנגלית ומיתוג מוצרים לפי השפה השיווקית שלכם - בצורה אפקטיבית וישירה.

 

מצגות - Presentation

ה‫אתגרים שבהעברת מצגות באנגלית, הכרת מבנה מצגות סטנדרטיות, דגש על אוצר מילים וניסוחים‬ ‫להעברת מצגות באנגלית, תרגול פרקטי בהעברת מצגות באנגלית תוך שימוש בכלים שניתנו.

 

כתיבת מייל - Email

תורת הכתיבה בשפה האנגלית‪ ,‬הקניית כלים בכתיבת מיילים באנגלית ומסמכי עבודה או מסמכים רשמיים.

 

ראיון עבודה – Job Interview

היכרות עם אוצר המילים הנפוץ בראיונות עבודה שונים, תרגול שיחה עם דגש על שאלות ותשובות וביצוע סימולציות שמדמות בצורה הטובה ביותר ראיונות אמיתיים.
 

מטיילים - Travel

הקניית כלים בסיסיים באנגלית למטיילים שבינכם, אוצר מילים שימוש לטיסה‬ וטיול, ‫תרגול דיאלוג, בידוק בטחוני, נסיעה במונית, Check In ו-Check Out בבית המלון.

 

תרבות ופיתוח קשרים חברתיים - Cultural Differences

השוואת הרגלי התרבות וציפיות התנהגות בתרבויות שונות בעולם,‪ ‬הקניית קשרי ‪ Networking‬ בשפה האנגלית בהתאם להקשר החברתי-תרבותי.

 

שירות לקוחות - Customer Service

הקניית אוצר מילים באנגלית וניסוח משפטי פתיחה וסגירה מובנים ואפקטיביים לשיחות טלפון עם לקוחות וטיפול בהתנגדויות של לקוחות.

 

משפטי - Legal

דקדוק משפטי באנגלית, כתיבת חוזים ומסמכים, אוצר מילים וניסוח באנגלית משפטית, תרגול שיחות עם לקוחות‬ בנושאים משפטיים, השוואה בין מערכת החוק הישראלית והבינלאומית.

 

ניהול משא ומתן - Negotiations

ניהול פגישות באנגלית, הקניית מיומנות משא ומתן מול לקוחות וספקים, משא ומתן באנגלית בתחום הרכש‬.

 

ייבוא ייצוא – Import Export

מסמכי יבוא - יצוא, מושגים בסיסיים ואוצר מילים שכיח בתחום, דקדוק רלוונטי וטעויות נפוצות.

 

קורות חיים – Resume

כתיבה נכונה של קורות חיים באנגלית תוך דגש על כללים הנהוגים במדינות דוברות אנגלית -  אוצר מילים רלוונטי בדגש על מילים וביטויים מתחומים שונים בהתאם לתחום המקצוע.
 

מכירות - Sales

שלבי המכירה, מבנה פגישה באנגלית עם לקוח, התנהלות מול לקוח משלב ההתעניינות דרך המו"מ ועד הסגירה.

 

מתעניינים באחד מקורסי ה-Mix & Match שלנו? לפרטים נוספים והרשמה התקשרו עוד היום ל-1-800-80-4000 או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון,
SMS ודואר אלקטרוני
X