ההתמודדות הראשונה עם השפה האנגלית ועם לימוד שפה חדשה בכלל מעורבת בהרבה מקרים בחששות וחוסר ביטחון: הרבה מאיתנו לא מרגישים בטוחים ביכולת שלהם ללמוד שפה חדשה מהבסיס וחוששים לפתוח את הפה בפעם הראשונה ולדבר באנגלית. השוק מציע מגוון פתרונות וקורסים, אבל הרבה פעמים קשה לדעת מה השיטה המתאימה ביותר בשבילי ומה השיטה שעובדת.

הנה כמה בעיות ושאלות שאנחנו רגילים לשמוע מתלמידים חדשים – והמענה שלימוד אנגלית בוול סטריט מספק להן.

בעיות שכיחות בלימוד אנגלית

 

הפתרון של שיטת Wall Street

חוסר ביטחון לדבר

 > הסרת מחסומים, הקניית ביטחון בשפה ויכולת לדבר באופן חופשי

האנגלית הנלמדת היא אנגלית תיאורטית בלבד, ללא יישום מספק של השפה

 > שיטה המבטיחה אנגלית פרקטית המחוברת לחיים  האמיתיים, תוך שימוש אינטנסיבי בשפה
שיטות הלימוד המסורתיות מונוטוניות ולא אפקטיביות >טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת שיטת לימוד אינטראקטיבית מרתקת
מסגרת השעות קבועה ולא גמישה >מסגרת השעות גמישה ונקבעת על ידי התלמיד
התקדמות התלמיד תלויה בקצב התקדמות הקבוצה כולה >כל תלמיד מתקדם בקצב אישי לחלוטין
התלמידים מפסידים שיעורים רבים עקב לחץ בעבודה, חופשות או מחלה >לא מפסידים לימודים. התלמיד קובע את השיעורים לפי לוחות הזמנים הנוחים לו

מחיר הקורס נקבע לפי מסגרת שעות הלימוד ולא לפי רמת התקדמות התלמיד

 >מחיר הקורס נקבע לפי רמת הלימוד שאליה בחר התלמיד להגיע, ללא הגבלת שעות

המתנה ממושכת לפתיחת קורס

 >אחת לשעה נפתח קורס והתלמיד קובע את מועד פתיחתו

אלה רק כמה מהסיבות שבגללן כדאי ללמוד בוול סטריט. שיטת הלימוד בוול סטריט שונה מכל דבר אחר שהכרתם ותנפץ לכם הרבה דעות קיימות על לימודי אנגלית. רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים בטופס או חייגו 2044* ויועץ לימודים ישמח להסביר לכם על מגוון הקורסים שיש לנו להציע.

שיטת הלימוד של וול סטריט: שיטה אחת, יתרונות רבים  

זה בדיוק סוד הקסם של שיטת הלימוד של בית הספר וול-סטריט – Blended, המאגדת בתוכה את הכלים הטובים ביותר ללימוד שפה ממגוון רחב של שיטות לימודיות. Blendedלמעשה מדמה את הדרך הטבעית שבה אנחנו רוכשים שפת אם, שכן זו שיטה שמתמקדת על שמיעה, הבנה ודיבור בהתחלה, וקריאה וכתיבה מאוחר יותר.

לשיטת הלימוד של וול-סטריט יש 3 יתרונות מובהקים:

פרסונליות – Blended שמה את התלמיד במרכז. השיטה מותאמת לכל תלמיד ותלמיד בהתאם לחוזקות ולחולשות שלו, ומאפשרת לו ללמוד מכל מקום, בכל זמן ובהתאם לקצב ההתקדמות האישי. התלמידים גם מקבלים עזרה אישית מקואצ'ר דובר אנגלית, שחונך ומדרבן אותם בהתאם לרמתם האישית.

אינטראקטיביות –Blended מציעה חוויית לימודים ייחודית וכיפית שמתבססת, בין היתר, על סיטקום קומי שניתן לראות מכל מקום, וחוברות עבודה דיגיטליות המספקות פידבק מיידי על קצב ההתקדמות האישי.

שימושיות – Blended מבוססת על חשיפה מובנית לשפה, כך שסביבת הלימודים כולה מתנהלת באנגלית; כל הזמן. כך, תלמידים מתנסים באופן מתמשך ובלתי פוסק עם השפה, ומתרגלים אותה בקונטקסט של החיים האמיתיים. יש גם קהילת און-ליין גלובלית, שבה תלמידים יכולים לשוחח עם תלמידים אחרים בעולם.

אנגלית היא "שפת ההזדמנויות" והיא מקנה נקודת פתיחה טובה יותר לחיים לכל מי ששולט בה. עם זאת, היום זה כבר די ברור ששיטת הלימוד הישנה של מורה, תלמיד ולוח פשוט לא עובדת. אז אם גם לכם יש חלום להפוך לדוברי אנגלית, הגיע הזמן שתאמצו את הדרך המוכחת ללימוד השפה. 

וול סטריט בהשוואה לדרכי לימוד אחרות של השפה האנגלית:

ריכזנו עבורכם כמה דרכים פופולאריות ללימוד אנגלית, ונסבירלמה וול סטריט מציעה פתרון טוב יותר. 

תוכנות לימוד אנגלית:

ברשת האינטרנט צצו בשנים האחרונות תוכנות לימוד אנגלית רבות – חינמיות ובתשלום. היתרון של התוכנות הללו הם האפשרות ללמוד בכל רגע נתון, ובבית הפרטי שלכם, אך תוכנות אלה מתאימות רק לבעלי אנגלית ברמה נמוכה, ואינה יכולה למדוד בצורה אפקטיבית את ההתקדמות שלכם ולסייע לכם בנקודות החולשה שלכם. 

למה וול סטריט? אנחנו מציעים לימודים הכוללים עזרי אונליין כמו תוכנות ואפליקציה, יחד עם שיעורים פרונטאליים ופעילות בקבוצות. בנוסף, אנחנו עוקבים ביחד אתכם אחרי ההתקדמות האישית שלכם. 

מורה פרטי לאנגלית:

האופציה היקרה מכולם, מחיר של שיעור פרטי לא משתווה לשאר אופציות הלימוד, ולמרות שהוא נחשב לאופציה הטובה ביותר לאלה היכולים להרשות זאת, חוסר הפיקוח על התחום גורם לכך ששוק המורים הפרטיים מוצף באנשים הרוצים ללמד  ובמחירים גבוהים – אך ללא ניסיון או ידע מספיק בתחום ההוראה על מנת לעסוק בתחום. 

למה וול סטריט? יש לנו צוות מורים מצוין וחלק מהלמידה מתבצעת בצורה פרטנית. בנוסף תיהנו משיעורים קבוצתיים עזרי אונליין ועוד. ואנחנו מציעים תמורה הרבה יותר טובה למחיר!

לימוד עצמאי:

אופציה נוספת ללימוד אנגלית היא בעזרת הרבה מוטיבציה וכוח רצון, להתחיל לשפר את האנגלית דרך קריאה של מאמרים וספרים באנגלית, שיחות עם דוברי אנגלית, האזנה לתכנים באנגלית וכדומה.

למה וול סטריט? ניתן ללמוד עצמאית כמובן, אך זה מומלץ אך ורק כאשר זה נלווה לקורס מקצועי ונותן עוד נדבך ללימוד האנגלית שלכם. לימוד באופן עצמאי יגזול לכם זמן רב בגלל חוסר המיקוד בתחומים הספציפיים ואי האפשרות להיות מכוונים על ידי מישהו מקצועי.

לימוד אנגלית באינטרנט:

דרך נוספת ללמידת השפה האנגלית היא לימוד אנגלית באינטרנט, כיום ישנם מאגרים רבים של אתרי משחקים, אוצר מילים ותרגול השפה דרך האינטרנט, כך שתוכלו להתחיל לתרגל את השפה עוד היום וכן לשפר את יכולות הלמידה שלכם לצד לימודי הקורס באנגלית.

למה וול סטריט? לימוד באינטרנט יכול להיות מצוין אבל רק לעיתים רחוקות הוא מספק. אחרי הכל, אתם רוצים להיות מסוגלים לנהל שיחה באנגלית, כיצד תוכלו לעשות זאת מבלי לתרגל שיחות עם בני אדם?באופן כללי, קורסי אונליין יכולים להיות טובים, בעיקר ברכישת אוצר מילים, אבל הם לא נותנים מענה כולל. 

קורס אנגלית:

קורס אנגלית

קורס אנגלית הוא למעשה השילוב בין האופציות השונות. מצד אחד – English Leader, בכיתה קטנה בדומה למורה פרטי. English Leader שאיתך לאורך כל הדרך, בודק את ההתפתחות האישית שלך בכל תחום בשפה ויסייע לכם בקשיים שתיתקלו בהם בזמן הלימודים. מצד שני – קורס אנגלית בוול סטריט נותן לכם את האפשרות ללמוד בכל מקום ובכל זמן, בעזרת שיטת לימוד הכוללת שיעורי מולטימדיה ברמה גבוהה שמשולבים עם לימודים בכיתה בזמן הנוח לכם. וכמובן לימוד עצמאי – תקבלו חומר לימודי איכותי ואפשרות ללמוד ולהתקדם בהתאם לרמה שלכם ובהתאם לזמן הפנוי שהקצבתם ללימוד האנגלית.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:
סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן