*2044

2,000 ש"ח הנחה

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> The Club

 

לחיות אנגלית זה ללמוד אנגלית ואת זה אנחנו יודעים טוב מאד כאן ב-Wall Street, לכן אנחנו נחשבים לבית הספר המוביל ללימוד אנגלית. אנחנו בוול סטריט החלטנו לקחת את לימוד האנגלית לרמה חדשה: לא רק לימוד באמצעות המולטימדיה, לא רק תרגול מעשי בקבוצות לימוד קטנות, אלא, בנוסף לשיטת לימוד האנגלית הייחודית וזוכת הפרסים שלנו, גם  The Club - מועדון הפעילויות של וול סטריט. 

Live English. Learn English

ב-The Club נעשה פעילויות העשרה ולימוד שפה בתוך סניפי הלימוד וגם מחוצה להם. נצא לשופינג בשפה האנגלית, נלך לסיור בגן החיות התנ"כי תוך כדי התנהלות באנגלית בלבד, ואפילו נעשה ערב בינגו שכולו באנגלית! בוול סטריט בית הספר המוביל ללימוד אנגלית לא רק הכי טוב ללמוד, גם הכי כיף ללמוד. בואו לראות איך אנחנו נהנים בוול סטריט, הכנסו לאחת הגלריות וצפו בתמונות משלל הפעילויות בסניפי וול סטריט ברחבי הארץ.

החודש ב-The Club

היכנסו וצפו בפעילויות The Club המתוכננות החודש. הפעילויות כוללות שיחה, כתיבה וקריאה, פעילויות חברתיות מיוחדות ועוד.

 

תוכנית The Club אוגוסט 2019:  

 

תוכנית The Club יולי 2019:  

 


 


X