לעולם העסקים יש אוצר מילים ייחודי משלו. אנגלית עסקית כוללת מונחים מקצועיים רבים, אשר גם דוברי אנגלית ברמה גבוהה, אינם תמיד מכירים אותם. הצלחה בעסקים מושפעת מאד מניהול משא ומתן מוצלח, והשפה הינה הכלי המרכזי לתקשורת הכתובה והמילולית שיש במסחר הבינלאומי בין בתי עסק שונים. עם הזמן וההתקדמות הטכנולוגית יותר ויותר חברות בישראל עוברות לפעול במרחב העולמי, ועל כן הצורך לשליטה מלאה של העובדים בשפה האנגלית רק הולך וגובר.

קורסי אנגלית עסקית של Wall Street

בית הספר המוביל בישראל ללימודי אנגלית וול סטריט, הבין כבר לפני שנים רבות את העובדה ששליטה באנגלית מהווה תנאי הכרחי ביותר להצלחה בתחום העסקי, ועל כן, במהלך השנים הוא פיתח קורסים רבים עם התמקצעויות שונות. 

לימודי אנגלית עסקית Platinumבניית קורס אנגלית כוללת אבחון דידקטי ראשוני, שעל בסיסו בונים לכל לקוח את המסלול העסקי הייעודי לו.

בשירות Platinum הלקוח נהנה מגמישות מלאה בלוח הזמנים של הקורס והמפגשים. בחירת מיקום הקורס תעשה בגמישות מלאה על פי צרכי הלקוח – במשרד, בסניף Wall Street או בבית. בנוסף, ניתן להצטרף לקורס אונליין מיוחד לאנשי עסקים. 

מעטפת שירותי Platinum

למתן תמיכה מלאה בפעילות העסקית של הלקוח בנתה Wall Street מעטפת שירותים ייעודית הנלווית לתקופת הקורס ולאחריה. המסלול מציע ללקוח ליהנות מהמשך ליווי של גורם מקצועי בנקודות הממשק להן יידרש, ביניהם: תמיכה בתרגום וניסוח מיילים, הכנה לשיחת טלפון עסקיות בינלאומיות, כתיבת קורות חיים באנגלית, הכנה לפגישה עסקית באנגלית ועוד.  

ללמוד בעזרת המומחים הטובים ביותר

Wall Street מעסיקה את מיטב המומחים לאנגלית בארץ, המורים נבחרים בקפידה רבה, בהסתמך על ראיונות ומבחנים קפדניים והם עוברים הכשרה אינטנסיבית להוראת קורסי האנגלית בשיטה הייחודית שלנו. סגל המומחים שלנו מורכב מאקדמאיים, בעלי ניסיון רב, אשר דוברים אנגלית ברמה של שפת אם. ידועה לכל החשיבות הרבה שיש למורה בקורס, ועל כן, Wall Street מקבלת אך ורק English Leader אשר יצליחו לאתר את נקודות החוזק של התלמידים שלה, ולהעצים אותם באמצעות אסטרטגיות ושיטות לימוד מגוונות וייחודיות. קורסי אנגלית עסקית של וול סטריט, יועברו על ידי מיטב המומחים שלנו, וזאת לאחר שהתכנים, חומרי הלימוד ומערכי השיעורים נבנו בצורה המקצועית ביותר.

אנגלית עסקית זה רק וול סטריט!

הצוות המומחה של Wall Street ישמח לעזור לכם לשדרג את האנגלית העסקית שלכם, על פי הצרכים והרצונות הספציפיים, אשר יגרמו לעסק לשגשג.  לקבלת פרטים נוספים נא לפנות אל לי חינגלי למייל: Lee.hingaly@wsi.co.il
או בטלפון 050-2647545.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות