שיטה בינלאומית לדבר אנגלית

בית הספר המוביל ללימודי אנגלית בישראל ובעולם, עם למעלה מ-450 מרכזי לימודי ב-28 מדינות בעולם. בבית הספר של Wall Street מכשירים מאות אלפי תלמידים ברחבי העולם ללמוד לדבר אנגלית, מתוכם עשרות אלפים בישראל. 
שיטת הלימוד הינה שיטה ייחודית המתבססת על השיטה הטבעית של לימודי שפה חדשה: שמיעה, התבטאות, תיקון ההתבטאות וחוזר חלילה. זוהי השיטה המוכחת כמצליחה ביותר בעולם. השיטה הייחודית שלנו נבנתה בקפדנות, תוך השיענות על הניסיון הרב שלנו, בשיתוף עם הצוות הדידקאטי המנוסה ותוך מחקר מתמיד וחדשני בנושאי לימוד השפה האנגלית.

מתאימים לך ולעסק שלך תוכנית לימודים אישית

קורס אנגלית קבוצתי

קורס קבוצתי

קורס המשלב למידה עצמאית ואינטראקטיבית בחווית לימוד רב חושית. קבוצת לימוד ברמה הומוגנית, כך שכל משתתף ממקסם את ההצלחה שלו בתהליך הלמידה. ניתן לקיים את הקורס אצלכם בארגון או בכל אחד מסניפי הרשת בפריסה ארצית.

Platinum VIP

Platinum VIP

קורס פרימיום, המתקיים במתכונת של אחד על אח, כשאתה קובע את המקום והזמן שנוח לך לכל מפגש. חדש! עכשיו ניתן גם Online!

סדנאות מקצועיות באנגלית

סדנאות מקצועיות

סדנאות בנושאים מקצועיים כגון העברת מצגות באנגלית, מכירות, ניהול משא ומתן ועוד!

Small Talk

Small Talk – חדש!

אימון שבועי טלפוני ששומעל על האנגלית שלך בכושר. האימון אורך כ-20 דקות ומתקיים אחת לשבוע במועד שנוח לך ועל הנושאים שמעניינים אותך.

מומחה אנגלית לעסקים

מומחה אנגלית – חדש!

השכרת מומחה אנגלית שמשרת את המטרות העסקיות שלךבפגישה עסקית, משיחת ועידה בינלאומית ועד ליווי מקצועי מלא לביקור של כמה ימים. המומחה יסייע בתרגום הדדי מקצועי ואף יסייע אם יידרש בהכנה לפגישה עצמה, כולל הכנת המצגת או הכנת מילות מפתח מרכזיות לנושא הפגישה. ניתן להחתים את המומחה על הסכם סודיות במידת הצורך.

קורס אונליין

 

רוצים ללמוד לדבר אנגלית עם השיטה הטובה ביותר ולשפר את האנגלית שלכם? לקבלת פרטים נוספים נא לפנות  אל לי חינגלי למייל: csc@wsi.co.il
או בטלפון 050-2647545 .

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

 

 

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות