השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


דף הבית >> כלים ללימוד אנגלית >> מאמרים נבחרים באנגלית | וול סטריט >> לימוד אנגלית למבוגרים - לימוד שפה בגיל הזהב

לימוד אנגלית למבוגרים - לימוד שפה בגיל הזהב

לימוד שפה ובריאות מנטלית לגיל הזהב

לימודים למבוגרים בהנאה

היום, בזכות מחקרים רבים שנעשו בשנים האחרונות, אנחנו יודעים שלימוד אנגלית עוזר לפיתוח המוח, חידוד החשיבה ושמירה על הוכשר המנטלי שלנו. זה נכון לכל אדם בכל גיל, כאשר אנחנו לומדים שפה אנחנו מאתגרים את המוח שלנו ומאמצים אותו בצורה חיובית.

האתגר שאנחנו נותנים למוח שלנו בלימודי אנגלית או כל שפה אחרת, מעודד יצירה של קשרים חדשים בין נוירונים וחיזוק הקשרים הקיימים במוח שלנו. בין אם מדובר בילדים, בני נוער, מבוגרים או בני גיל הזהב, כולם מרוויחים יתרונות בריאותיים מלימוד שפה בכל גיל.

לימוד אנגלית בגיל השלישי ובריאות?

כיום בני הגיל השלישי נהפכו לפעילים מתמיד, הם ממלאים את זמנם הפנוי בסדנאות, הרצאות, טיוליום מכל הסוגים. המחקרים מצאו שבני גיל הזהב שמקדישים חלק מזמן זה לפעילות של למידת שפה, למעשה משפרים את היכולות הקוגנטיביות שלהם ומונעים מחלות קוגנטיביות-דמנטיות כגון אלצהיימר או דמנציה. במובן הזה, אימון המוח באמצעות למידת שפה ותירגולה משמש כאימון מנטלי.

כמו שפעילות אירובית בחדר הכושר טובה לגוף, לימוד ותרגול השפה זו פעילות אירובית למוח, דבר חיוני במיוחד עבור בני גיל הזהב. לאורך השנים הגוף שלנו מאבד חלק מיכולותיו לתקן נזקים ותהליכים מסוימים בגוף נעשים בצורה פחות טובה וחלקה מבעבר.

מחקרים עדכניים מראים ששמירה על חדות מנטלית יכולה לעזור רבות במניעה, האטה או אפילו עצירה של התדרדות המוח. בעבר היה נהוג לראות במוח כאיבר שלא משתנה אחרי גיל מסוים, ושאין מה לעשות כנגד התדרדרות מנטלית, אבל מחקרים חדשים הראו שהדבר אינו נכון ולמעשה המוח הוא שריר שאם נקפיד לחזקו ולתחזקו נהנה מיתרונות בריאותיים רבים.

משמירה על חדות מנטלית, מניעת מחלות דמנטיות ועד שיפור רמת האושר הכללית, לימודי שפה טומנים בחובם יתרונות רבים לבני גיל הזהב ויכולים לשפר את הבריאות המנטלית והפיזית. 

יתרונות לימוד האנגלית בגיל הזהב

ללימוד ותרגול אנגלית עבור בני הגיל השלישי בוול סטריט יתרונות רבים , בינהם:

- סיפוק אישי.
- חשיפה לתחומי ידע ועולמות תוכן חדשים.
- מניעת מחלות דמנטיות.
- שיפור הבריאות.
- למידת תכנים עדכניים ורלנווטים שניתן ליישם בחיי היומיום (כמו גלישה באינטרנט).
- מציאת שפה משותפת עם הנכדים והנכדות.

בחזרה לרשימת המאמרים >>

X