השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


 • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


 • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


 • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


 • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


 • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


 • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


 • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


 • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


דף הבית >> כלים ללימוד אנגלית >> מאמרים נבחרים באנגלית | וול סטריט >> אנגלית לילדים – טיפים וכלים לילדים

אנגלית לילדים – טיפים וכלים לילדים

כיום אנו מבינים את חשיבות השפה העברית עבור העולם המודרני וכן עבור התקדמות והצלחה, בין אם בבית הספר התיכון, או בהמשך בלימודים האקדמיים, הרי שתרצו להעניק לילדכם את ההזדמנויות הטובות ביותר להשתפר, להתקדם וללמוד. חשוב לחשוף את ילדכם לשפה האנגלית לא רק עבור הלימודים, כי אם גם עבור שימושים טכנולוגיים כדוגמת, המחשב, תוכנות מחשב שונות וכן האינטרנט המשמש כמאגר מידע ותקשורת עם כל העולם.

לימוד אנגלית לילדים - כמה שיותר צעיר יותר טובבשל חשיבות השפה האנגלית, לימודי אנגלית לילדים בגילאים מוקדמים יכולים להקנות ידע ולסייע לילדכם – כך שנקודת הפתיחה שלהם בחיים תהיה גבוהה יותר. בבתי הספר היסודיים החשיפה הראשונית של הילדים לשפה האנגלית מתחיל בגיל 8-9, לאחר שהללו כבר רכשו את יכולות השפה העברית. אולם, חשיפה מוקדמת יותר לשפה האנגלית תייצר קרקע לימודית פורייה עבור ילדכם, ותסייע להם גם במהלך רכישת כישורי השפה העברית.

מחקרים רבים מראים כי לימודי אנגלית לילדים לא רק תורם להבנת השפה האנגלית, אלא גם מפתחים קשרים קוגניטיביים המסייעים לכל אזור הלמידה במוח. דווקא מאחר ומדובר בשפה שנייה הדורשת מן הילדים מאמץ מחשבתי רב יותר מאשר במהלך למידת השפה העברית.

כיצד מתחילים בתהליך הקניית השפה האנגלית לילדים?

 

מאחר ואין מסגרת לימודית – ציבורית המלמדת ילדים אנגלית בגילאים צעירים, הרי שבתור הורים תוכלו לחשוף את ילדכם לשפה האנגלית בדרך חוייתית וכיפית המשלבת למידה, ריכזנו עבורכם מספר טיפים:

 • מוסיקה - השמיעו לילדכם מוסיקה הכוללת מילים באנגלית, כיום ישנו מגוון רחב של דיסקים ושירים לילדים באנגלית שתוכלו להשמיע לילדכם במהלך נסיעות באוטו, בזמן שהם מציירים, או סתם במהלך היום.
 • תוכניות טלוויזיה - ישנן תוכניות טלוויזיה המותאמות לגילאים צעירים וכוללות את יסודות האנגלית לילדים, כיום, ניתן לרכוש קלטות DVD  או לצפות דרך תוכניות הכבלים בתוכניות טלוויזיה המותאמות לילדים שכוללות תוכן דידקטי.
 • משחקי מחשב - מצאו משחקי מחשב המשלבים מילים באנגלית, חיות ומוסיקה, ישנם המון משחקים כיפיים שימשכו את ילדכם לשחק ותוך כדי כך ללמוד.
 • דברו עם ילדכם באנגלית - צרו אוצר מילים ושחקו עם ילדכם, תוכלו להכין כרטיסיות, תאטרון בובות או כל משחק העולה על רוחכם שישלב את השפה האנגלית ויחשוף את ילדכם לשפה האנגלית בצורה נעימה המשלבת משחק והנאה.

נוסף לכך, תוכלו לרשום את ילדכם לפעילויות או לקורסי לימוד אנגלית לילדים במסגרות השונות, אנו בוול סטריט מציעים קורסי אנגלית לילדים המשלבים למידה חוייתית, משחקים ופעילויות שונות עבור ילדים בטווח גילאים נרחב.

לסיכום, ניתן להבין כי חשיפת הילדים לשפה האנגלית בגיל צעיר היא חשובה לאין שיעור ויכולה לקדם את ילדכם במובנים ואופנים שונים, לכן, אל תהססו להתחיל ללמד את ילדכם אנגלית בגיל צעיר.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

X