השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


רמת אנגלית לעבודה בהיי טק

ידיעה ושליטה באנגלית נדרשת כחובה במרבית ממסלולי הלימודים האקדמיים ואף ברוב המשרות הנחשקות בתחום הייטק. רמת אנגלית בדרישות הקבלה ללימודים אקדמיים משתנה ממוסד אחד למשנהו. כמו כן, ישנם שינויים בדרישות האנגלית בין המסלולים השונים לתואר ראשון ובין תפקידים מסוימים בחברות היטק.

תואר ראשון:

בנוסף לדרישות קבלה המסורתיות כמו בגרות ופסיכומטרי, מסלולי המחשבים, הנדסה, תוכנה וכדומה, יידרשו מהמועדים המעוניינים להתקבל למסלולי לימוד אלה רמות אנגלית גבוהות יותר מבין החוגים לספרות, תיאטרון או גיאוגרפיה. הסיבה המרכזית לכך נעוצה בעובדה שמרבית הלימודים בתואר ראשון מסוג זה נלמדים בשפה האנגלית. מה גם בשוק התעסוקה לאחר סיום הלימודים יידרשו רמת אנגלית גבוהה עקב אופי התפקיד.

דוגמא למסלולים הדורשים רמת אנגלית מתקדמת ניתן יהיה למצוא במכללות טכנולוגיות רבות בניהם במכללה אפקה אשר מתמחה בלימודי הנדסה לתואר ראשון ושני. רמת האנגלית במקומות אלו במסלולי תואר ראשון בתחום מדעי המחשב לדוגמא בדרך כלל נגזרת ממבחן הפסיכומטרי והדרישה תהיה סביב ציון של 180 או לחלופין לאלו שציון האנגלית בפסיכומטרי שלהם לא גבוה או עדיין לא עברו את המבחן ניתן לקבוע את רמת האנגלית על ידי הנתונים המתקבלים ממבחן אמ"יר.

משרות הייטק:

כפי שציינו קודם לכן הדרישה לשליטה בשפת האנגלית חשובה גם עבור קבלה למשרות הייטק נחשקות לאחר סיום הלימודים. בוגרי לימודי מחשבים, הנדסה, תוכנה וכדומה המעוניינים לעבוד בחברות הייטק בארץ ובחו"ל יהיו חייבים להפגין שליטה בשפה האנגלית. רבות מחברות ההייטק העובדות בארץ ובחו"ל נדרשות לעבוד בשפה האנגלית מול גורמים בחו"ל, בתוכנות מחשב כאלו ואחרות ובמסגרת פיתוחים שונים. ולכן מועמד לעבודה המעוניין לשלוח קורות חיים למשרה בחברות הייטק יהיה חייב לציין בקורות החיים שלו את רמת האנגלית. בנוסף לבדיקה פנימית על ידי מבחן קבלה של רוב החברות המבצעות אותו בעת מיון המועמדים לתפקיד מסוים.

לסיכום, שליטה בשפה האנגלית בעולם הייטק שהולך וגדל ללא הרף הנה תנאי הכרחי להשתלבות בלימודים אקדמיים בתחום ובחברות ההיטק בהמשך. עידן הגלובליזציה התורם רבות לענף ההיי טק מחייב מהעוסקים והעובדים בתחום ידיעת שפה אוניברסאלית לצורך מילוי תפקידם כראוי. בעלי אנגלית כשפת אם או בעלי ידע רחב באנגלית עסקית מקבלים ללא ספק יתרון אל מול אלו שרמת האנגלית שלהם אינה גבוהה. ומקומות תעסוקה רבים בתחומים שונים ובעיקר בתחום ההיי טק יעדיפו להעסיק אותם.

אז אחרי כל מה שצוין לעיל אין ספק שלימודי האנגלית יכולים להכריע את הקבלה למסלול הלימודים שלכם ולמשרה בה אתם מעוניינים. השקעה בלימודים, הרחבת השפה ואימון שוטף בדיבור באנגלית יכול לתרום לכם רבות ללימודי תואר ראשון ולמקומות תעסוקה.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

X