השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


שיפור אנגלית

אנגלית מתקדמת בצעדי ענק להיות הסמן המוביל של מהפכת האינטרנט ברחבי הגלובוס. השפה האנגלית הופכת להיות למעשה השפה השנייה של כל אזרח בעולם, כאשר היא אינה מחליפה את שפת האם לרוב, אך על מנת לתת לכל האנשים הזדמנויות שוות להתקדם בעולם, המציאות מחייבת שיפור אנגלית למה שהורגלנו עד כה.

ג'יי ווקר, אשר נחשב לאחד מ-50 מאנשי העסקים המשפיעים ביותר בעידן הדיגיטלי על ידי מגזין הטיים היוקרתי, ובבעלותו מעל ל-200 פטנטים וחברות הדיגיטל שלו שירתו עשרות מיליוני אנשים, מספר על שגעון לימוד האנגלית בעידן המודרני.

למה שיפור אנגלית הפך להיות כל כך חשוב בכל העולם?
 

ווקר אומר כי הסיבה לכך שמעל ל-2 ביליון אנשים לומדים אנגלית וכן קריאה באנגלית ומנסים לשפר את רמת האנגלית שלהם כיום היא ההזדמנות. ההזדמנות לחיים טובים יותר ואפשרויות הכנסה ותעסוקה טובות יותר ממה שהמדינה הספציפית שבה נולדתם מציעה לכם.

עד סוף השנה סין תהפוך להיות המדינה דוברת האנגלית הגדולה בעולם, למרות שזוהי אינה שפת האם של התלמידים. כבר בכיתה ג' מתחילים התלמידים בסין ללמוד אנגלית - כאשר בסין קיים מבחן הנקרא גאוקאו שאחראי על עתידם של התלמידים בסין. זהו מבחן שאורכו 3 ימים, והציון בו יקבע למעשה מה תעשה בהמשך חייך. במבחן זה - 25% מהציון תלוי אך ורק באנגלית של הנבחנים!

האם האנגלית תגרום לכך ששאר השפות יהפכו ללא רלוונטיות? ווקר טוען שלא. האנגלית אינה שפת האם והתרבות שלכם, אבל היא מאפשרת לכם להיות חלק מדבר גדול יותר, משיח רחב גלובאלי. האנגלית מסמלת תקווה לעתיד משותף טוב יותר, לאפשרויות והזדמנויות טובות יותר.

צפו בסרטון של ווקר על שגעון לימוד האנגלית:
 


 

ניתן לראות ששיפור רמת האנגלית שלכם עלולה בהחלט לשפר גם את רמת החיים שלכם ולאפשר לכם לעבוד במשרות בכירות, לטייל בעולם ולהרגיש בנוח ומלאי בטחון כאשר אתם נדרשים לשוחח באנגלית. קורסי אנגלית שונים בהתאם לרמה הבסיסית שלכם בנוסף ללמידה מהבית יכולים לסייע לכם להגיע לרמת האנגלית הנדרשת ממכם. בחנו את עצמכם במבחן רמה באנגלית בוול סטריט.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

X