השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


לימוד אנגלית מדוברת

תוכניות הלימוד השונות שאותן עברנו במהלך השנים בבתי הספר השונים שמים דגש בעיקר על היכולת שלנו להבין, לקרוא ולכתוב אנגלית, ובנוסף, המפגש שלנו עם אנגלית ביום יום בדרך כלל דורש מאיתנו לקרוא חומרים באנגלית, כתיבת מייל באנגלית והבנה של אנגלית, אם דרך שירים באנגלית או צפייה בטלוויזיה ואפילו שיטוט באינטרנט.

בעקבות זה, לעיתים רבות הרמה שלנו בנושאים הללו באנגלית נמצאים ברמה אחרת לגמרי מהרמה והיכולת שלנו לנהל שיחה באנגלית באופן שוטף ובלי מבטא בולט, גם היכולת שלנו להרכיב משפטים קוהרנטיים ונכונים מבחינה תחבירית ומבחינת הדקדוק והזמנים אינה באה לידי ביטוי בצורה מספקת בלימודי אנגלית השונים.

מתי צריך לשפר את רמת האנגלית המדוברת?

 

מכיוון שיש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת באנגלית מדוברת, אם זה כאשר אנחנו נתקלים בדוברי אנגלית במסגרת העבודה שלנו או אם אנחנו מתכננים טיול, רילוקיישן או אפילו פגישה עסקית בחו"ל.  כאשר אנחנו נוסעים לדוגמא לעבוד בחו"ל, חלק מהותי מההצלחה שלנו בעבודה והשגת המטרות שלנו תלוי ברמת הבטחון העצמי שלנו וכיצד שאנחנו מייצגים את עצמו ומעבירים את המסר. אם לא תרגישו בטוחים לחלוטין בעצמכם ובאנגלית שלכם, ירגישו ויראו את זה. במקרים כאלה, שיפור אנגלית מדוברת ישפר משמעותית את הסיכויים שלכם להצליח בכל מקום אליו תגיעו.

קורס אנגלית מדוברת

בהתאם לקורס האנגלית שאליו תרשמו, תוכלו להתאים את האנגלית המדוברת למקצוע שבו אתם עובדים או לומדים, על מנת להכיר ולדעת כיצד לבטא ולהתשמש בצורה נכונה במושגים מקצועיים בתחום, מה שיכול לקדם אתכם בצורה משמעותית כאשר תפגשו בגורמים רלוונטים, ואפילו תוכלו לגשת לראיונות עבודה באנגלית בצורה נינוחה ולעבור אותם.

בשונה משאר הנושאים באנגלית אשר דורשים ממכם קריאה רבה והתאמצות בנוסף לשעות הקורס והלימודים, שיפור רמת האנגלית מדוברת שלכם ייעשה בעיקר על ידי תרגול של שיחות בנושאים מגוונים, הכרת ניבים ופתגמים וניהול שיחות עם דוברי אנגלית ברמת שפת אם, מה שגורס לקורס להיות הרבה יותר נעים ומעניין משאר הקורסים. זאת גם דרך מעולה להכיר אנשים חדשים בעזרת השיחות שתנהלו

כמובן שבזמן שתשפרו את רמת האנגלית המדוברת שלכם גם נושאים נוספים באנגלית שלכם ישתפרו משמעותית, כמו יכולת ההבנה שלכם באנגלית, גם הבנת הנשמע וגם הנקרא.

איך ללמוד אנגלית>>

חזרה לרשימת המאמרים >>

 

X