השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


ידיעת אנגלית לתואר ראשון

אנגלית היא שפה בינלאומית והיא השפה המדוברת ביותר בעולם. למעלה ממיליארד בני אדם דוברים את השפה במדינות שונות ובאיזורים שונים על פני הגלובוס. עבור כמעט 400 מיליון בני אדם, היא שפת אם. אין ספק כי השפה האנגלית רכשה לה מעמד של כבוד, הן כשפה רשמית או כשפה שנייה. למעשה, כמעט בכל מקום לומדים אנגלית במסגרת בית הספר היסודי, חטיבת הביניים התיכון ואף במהלך לימודים אקדמיים. קיימים מספר דיאלקטים שונים של השפה המבדילים אותה בהגייה, בכתיב ובאוצר המילים. ניתן להבחין בהבדלים העיקריים של הדיאלקט באנגלית המדוברת במדינות – ארצות הברית, אנגליה, קנדה ובאוסטרליה. ועדיין, למרות השוני בדיאלקטים השונים אין בעיה המונעת ממיליונים של בני אדם לתקשר דרכה על ידי דיבור, כתיבה וקריאה של השפה.

לימודי אנגלית כתנאי חובה באקדמיה

כיום בכל מוסד אקדמאי בארץ וכמעט בכל מוסד אקדמאי בעולם, מחויבים סטודנטים לדעת את השפה האנגלית ברמה גבוהה ביותר שתאפשר להם לקרוא ולכתוב מקורות מידע, מאמרים, עבודות, סמינריונים, מבחנים ופרויקטים שונים בשפה האנגלית. בישראל, כל סטודנט חייב להגיע לרמת אנגלית הנקראת "פטור", בכדי להיות זכאי לתואר ראשון, שני או שלישי. רמות האנגלית משתנות בהתאם לכל תואר. גם אם עברתם את כל הנדרש בכדי להגיע לפטור בתואר הראשון, ישנם מוסדות הדורשים לעבור מבחן אנגלית כתנאי כניסה למוסד האקדמאי וכקבלה ללימודי התואר השני. בנוסף לרמת הפטור הנדרשת ממכם כאשר תלמדו לתואר ראשון, רבים מהישראלים בוחרים לנסוע ללמוד בחו"ל, למשל לימודי רפואה בחו"ל שבשנים האחרונות תפסו תאוצה, ועל מנת ללמוד באנגלית באופן שוטף יש להגיע לרמת אנגלית גבוהה במיוחד, ברמת שפת אם.

פטור מאנגלית לתואר ראשון

כיום רוב הצעירים בישראל שמעוניינים להתחיל ללמוד, עוברים את בחינת הפסיכומטרי שנעשית מטעם המרכז הארצי לבחינות וההערכה. הבחינה כוללת בתוכה חלק שלם המוקדש לידיעת השפה האנגלית. הציון שמקבלים בחלק זה קובע במידה רבה את מידת הלימודים שתידרש ממכם בכל הנוגע לשפה האנגלית מרגע שתיכנסו לאוניברסיטה. הציון מתחלק לרמות מידע בסיסי ועד רמת ידע ברמה גבוהה המעניק פטור מלימודי קורס אנגלית במהלך התואר. במידה ולא הגעתם לרמת הפטור או במידה ולא נבחנתם בבחינת הפסיכומטרי קיימות שתי אפשרויות נוספות והן: מבחן אמי"ר ומבחן אמיר"ם (מבחן ממוחשב). כל עוד לא הגעתם לרמת הפטור תידרשו לקחת במוסד האקדמאי, קורסי אנגלית, המדורגים לפי רמות הידע. רק לאחר מילוי חובת ההשתתפות בקורסים ובחינה בסופם, תוכלו לקבל את הפטור מלימודי האנגלית.

קורסי הכנה והעשרה של ידיעת השפה האנגלית

בוול סטריט מוצעים קורסי הכנה למבחני האנגלית וכן קורסי העשרה לחיזוק הידע, לשליטה טובה יותר באוצר המילים ולשיפור של השיח בשפה האנגלית. חשוב לציין כי ידיעת האנגלית חשובה עבורכם לא רק בכדי שתקבלו פטור ותוכלו להמשיך בלימודים. במהלך התואר תתקלו בצורך להשתמש בשפה האנגלית פעמים רבות. ידיעת האנגלית ברמה גבוהה תסייע לכם בהבנה טובה יותר של חומר הלימוד, ותקל עליכם בלימודי התואר כולו. אין דרך טובה יותר ללמוד אנגלית מלדבר את השפה ולהבין היטב את אוצר המילים. ככל שתתנסו יותר בדיבור ובשמיעה של השפה, בסיוע של מי שיכול לתקן אתכם במידה וטעיתם, כך תוכלו לשפר את השליטה באנגלית.

למידע על מגוון הקורסים באנגלית בוול סטריט.

 

חזרה לרשימת המאמרים >>

X